Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa porównywarka ubezpieczeń turystycznych. CUK Ubezpieczenia umożliwia zestawienie ofert i zakup polisy online

Z nowego serwisu można korzystać zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych

CUK Ubezpieczenia uruchomiło porównywarkę ubezpieczeń turystycznych dostępną pod adresem cuk.pl/kalkulator-ubezpieczen-turystycznych. Za jej pomocą klient może poznać oferty różnych ubezpieczycieli, zawrzeć umowę i opłacić polisę w wygodny sposób – przelewem, kartą lub Blikiem, a także wykorzystując zgromadzone punkty Payback. Z serwisu można korzystać zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych.

Przeczytajcie także: Compensa z portalem dla klientów ubezpieczeń zdrowotnych

W porównywarce znajdziecie różne typy ochrony związanej z wyjazdem, od podstawowego ubezpieczenia kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków, przez assistance i ubezpieczenie bagażu, po koszty odwołania wycieczki lub skrócenia wyjazdu.

Aby otrzymać zestawienie ofert, należy podać kilka podstawowych danych, jak miejsce i czas wyjazdu, określić, czy podróżuje się indywidualnie, z rodziną czy w grupie, oraz jaką formę aktywności się planuje: wypoczynek, sport wyczynowy lub ekstremalny. Porównywarka przeliczy wszystkie warianty i wygeneruje rekomendowane oferty.

Przeczytajcie także: Kara więzienia za brak OC, także dla turystów

Ubezpieczenia turystyczne online można też kupić za pośrednictwem innych dostępnych na rynku porównywarek, bezpośrednio na stronach internetowych ubezpieczycieli, a także u wielu agentów, którzy obsługują klientów zdalnie.

A CUK Ubezpieczenia to jedna z większych w Polsce sieci multiagencyjnych. Prowadzi sprzedaż przez sieć 330 placówek własnych i franczyzowych oraz 300 punktów partnerskich, a także przez własne contact center oraz przez internet.

Fot. CUK

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies