Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Premiera Mapy polskiego fintechu 2021 już w czwartek, 17 czerwca o godz. 12

Cashless Fintech Live z prezentacją mapy oraz ogłoszeniem zdobywców fintechowych nagród będzie można oglądać na żywo na stronie cashless.pl oraz w mediach społecznościowych

Cashless Fintech Live, który rozpocznie się w czwartek o godz. 12 to prawdziwe święto fintechu w Polsce. Najpierw zaprezentujemy badanie sytuacji branży fintechowej nad Wisłą, przygotowane na podstawie danych zebranych podczas prac nad tegoroczną Mapą polskiego fintechu. A później pokażemy samą mapę, na której znalazło się w tym roku ponad 270 fintechów z Polski oraz ponad 30 zagranicznych. Pod tym względem Mapa polskiego fintechu 2021 jest rekordowa w całej, 4-letniej już historii tego projektu.

Przeczytajcie także: Nominowani do fintechowych nagród cashless.pl 2021

W programie Cashless Fintech Live znajdzie się także panel dyskusyjny, pod tytułem Fintech a sprawa polska. Uczestnicy rozmowy poruszą kilka aspektów perspektyw rozwoju fintechu w Polsce oraz szans na eksport usług za granicę. W rozmowie będą uczestniczyć Monika Król, wiceprezes operatora Blika, Evgeny Chamtonau, prezes i założyciel fintechu Spoko, Jakub Czerwiński, wiceprezes firmy Adyen w regionie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Igor Zacharjasz, szef Studia Innowacji Visy w Polsce.

W trakcie Cashless Fintech Live będziemy też gościć Sebastiana Geldnera, dyrektora rozwoju biznesu w regionie Europy Środkowej i Wschodniej w Visa oraz Aleksandra Naganowskiego, dyrektora Mastercard, odpowiedzialnego za rozwój biznesu cyfrowego.

Przeczytajcie także: Nie zapomnijcie o zbliżającym się Cashless Fintech Live

Podczas Cashless Fintech Live ogłosimy także, kto zdobył fintechowe nagród cashless.pl w pięciu kategoriach: Projekt Fintech (dla najciekawszego przedsięwzięcia zrealizowanego przez tradycyjną instytucję finansową), Insurtech Roku (dla najciekawszej firmy działającej w obszarze technologii ubezpieczeniowej), Fintech Future (dla podmiotu o największych perspektywach rozwoju), Osobowość Fintech (dla osoby o największym wpływie na rozwój fintechu w Polsce) oraz Fintech Roku (dla fintechu o największych sukcesach odniesionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z kandydatami do nagród możecie zapoznać się na kanale cashless.pl na YouTube.

Przypomnę, że w odróżnieniu od wielu innych nagród spotykanych na polskim rynku, zasady fintechowych nagród cashless.pl zakładają, że organizator, a więc redakcja serwisu, oraz jej partnerzy a także partnerzy Cashless Fintech Live, nie mają większego wpływu na wybór zwycięzców. Kandydatów zgłasza kapituła złożona z kilkudziesięciu znanych ekspertów i praktyków rynku (ich nazwiska w raporcie, jaki ukaże się wkrótce po premierze Mapy). Również kapituła, w tajnym głosowaniu wybiera zwycięzców poszczególnych kategorii.

Partnerami głównymii Cashless Fintech Live są firmy Mastercard i Visa, partnerem wspierającym jest firma IT Card, a partnerem merytorycznym fundacja Polska Bezgotówkowa. Partnerem technologicznym zostało Otako Studio.

Link do transmisji Cashless Fintech Live umieściliśmy pod banerem wyświetlanym na stronie oraz tutaj:

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies