Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Premiera Mapy polskiego fintechu 2021 już 17 czerwca. Poznajcie nominowanych do fintechowych nagród cashless.pl

W tym roku przyznamy nagrody w pięciu kategoriach

Już 17 czerwca o godz. 12 rozpocznie się Cashless Fintech Live, który będzie poświęcony premierze Mapy polskiego fintechu 2021. Redakcja ogłosi też, kto zdobył w tym roku fintechowe nagrody cashless.pl.

Przeczytajcie także: Zbliża się premiera Mapy polskiego fintechu 2021

Nagrody zostaną przyznane w pięciu kategoriach: Projekt Fintech (dla przedsięwzięcia fintechowego wdrożonego przez tradycyjną instytucję, np. bank), Fintech Future (dla fintechu o największym potencjale rozwojowym), Insurtech Roku (nowa kategoria nagród dla fintechów działających w obszarze ubezpieczeń), Osobowość Fintech (dla osoby o największym wpływie na rozwój fintechu w Polsce) oraz koronna kategoria Fintech Roku (dla podmiotu o największych sukcesach odniesionych w ciągu ostatnich 12 miesięcy).

Przeczytajcie także: KNF sięga po rozwiązanie polskiego startupu

Przyznając nagrody, redakcja cashless.pl chce promować nowoczesne usługi finansowe i oferujące je firmy. Warto podkreślić, że podmioty, które zdobywają fintechowe nagrody cashless.pl, później odnoszą wiele sukcesów. Wśród laureatów poprzednich edycji znajdziecie takie marki jak Blik, Autenti, LeaseLink, Autopay, imoje czy mSzafir. Do nagród nominują członkowie kapituły powołanej przez cashless.pl, którzy następnie wybierają zwycięzców w głosowaniu. W kapitule zasiadają managerowie i eksperci branży finansowej.

Partnerami strategicznymi tegorocznego wydarzenia są organizacje płatnicze Mastercard i Visa. Partnerem wspierającym została firma IT Card. Partnerem merytorycznym jest fundacja Polska Bezgotówkowa, a Partnerem technologicznym Otako Studio.

Tymczasem zapraszam do zapoznania się z pierwszymi nominowanymi do tegorocznych fintechowych nagród cashless.pl. Opowiadają o swoich firmach i projektach w krótkich nagraniach, które będziemy sukcesywnie zamieszczać na kanale cashless.pl na YouTube. Pierwsze z nich już są dostępne. Zapraszam do oglądania.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies