Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Cashless Club, I edycja

Kiedy:

czwartek, 23 maja 2019

godz. 18.30

Miejsce:

Restauracja Szóstka, Hotel Warszawa

Zapraszamy na nowy cykl spotkań eksperckich. Tym razem porozmawiamy na temat rozwoju płatności elektronicznych w Polsce na tle regionu i świata.

W czwartek, 23 maja 2019 r. w restauracji Szóstka w Hotelu Warszawa serwis cashless.pl zainauguruje nowy cykl eksperckich spotkań odbywających się pod nazwą Cashless Club. Klub został stworzony z myślą o czołowych postaciach branży płatności elektronicznych. Chcielibyśmy, aby w luźniejszej atmosferze w ścisłym gronie ekspertów dyskutowano o bieżących problemach, ale w szerszej perspektywie, uwzględniającej także zmiany zachodzące w Europie i na Świecie i to nie tylko te dotyczące bezpośrednio branży.

Pierwsze spotkanie będzie zatem okazją do przeprowadzenia debaty eksperckiej na temat rozwoju płatności elektronicznych w Polsce na tle regionu i świata. Swój udział w dyskusji zapowiedzieli między innymi: dyrektor Elavonu w Polsce Rafał Gołębiewski, Kamila Kaliszyk, dyrektorka ds. rozwoju rynku w polskim oddziale Mastercard, Piotr Waś z Ingenico, Paweł Widawski – wiceprezes fundacji Polska Bezgotówkowa a także Krzysztof Urbanowicz, prezes firmy Elzab, która w dobie fiskalizacji online też będzie miała do odegrania rolę w rozwoju płatności bezgotówkowych.

Natomiast w drugiej części spotkania goście Cashless Club wysłuchają debaty "Świat w chaosie. Dyplomacja, polityka, ekonomia". Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy byłych polskich ambasadorów przy NATO i Unii Europejskiej, Jerzego Marię Nowaka i Marka Grelę. Rozmowę poprowadzi Artur Domosławski, znany pisarz i dziennikarz, autor słynnej biografii "Kapuściński non-ficion". 

Na zakończenie zaprosimy gości na koncert akustyczny Agi Zaryan.

Inauguracja Cashless Club jest możliwa dzięki wsparciu partnerów eventu, to jest firm: Elavon, Elzab, Ingenico, Mastercard i fundacji Polska Bezgotówkowa.

 

Lokalizacja wydarzenia

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies