Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Cashless Club, I edycja

Kiedy:

czwartek, 23 maja 2019

godz. 18.30

Miejsce:

Restauracja Szóstka, Hotel Warszawa

Zapraszamy na nowy cykl spotkań eksperckich. Tym razem porozmawiamy na temat rozwoju płatności elektronicznych w Polsce na tle regionu i świata.

W czwartek, 23 maja 2019 r. w restauracji Szóstka w Hotelu Warszawa serwis cashless.pl zainauguruje nowy cykl eksperckich spotkań odbywających się pod nazwą Cashless Club. Klub został stworzony z myślą o czołowych postaciach branży płatności elektronicznych. Chcielibyśmy, aby w luźniejszej atmosferze w ścisłym gronie ekspertów dyskutowano o bieżących problemach, ale w szerszej perspektywie, uwzględniającej także zmiany zachodzące w Europie i na Świecie i to nie tylko te dotyczące bezpośrednio branży.

Pierwsze spotkanie będzie zatem okazją do przeprowadzenia debaty eksperckiej na temat rozwoju płatności elektronicznych w Polsce na tle regionu i świata. Swój udział w dyskusji zapowiedzieli między innymi: dyrektor Elavonu w Polsce Rafał Gołębiewski, Kamila Kaliszyk, dyrektorka ds. rozwoju rynku w polskim oddziale Mastercard, Piotr Waś z Ingenico, Paweł Widawski – wiceprezes fundacji Polska Bezgotówkowa a także Krzysztof Urbanowicz, prezes firmy Elzab, która w dobie fiskalizacji online też będzie miała do odegrania rolę w rozwoju płatności bezgotówkowych.

Natomiast w drugiej części spotkania goście Cashless Club wysłuchają debaty "Świat w chaosie. Dyplomacja, polityka, ekonomia". Do udziału w dyskusji zaprosiliśmy byłych polskich ambasadorów przy NATO i Unii Europejskiej, Jerzego Marię Nowaka i Marka Grelę. Rozmowę poprowadzi Artur Domosławski, znany pisarz i dziennikarz, autor słynnej biografii "Kapuściński non-ficion". 

Na zakończenie zaprosimy gości na koncert akustyczny Agi Zaryan.

Inauguracja Cashless Club jest możliwa dzięki wsparciu partnerów eventu, to jest firm: Elavon, Elzab, Ingenico, Mastercard i fundacji Polska Bezgotówkowa.

 

Lokalizacja wydarzenia

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies