Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Najbardziej wpływowe kobiety branży płatniczej 2023. Cashless Club

Kiedy:

09.03.2023

godz. 18.00

Miejsce:

Flaming & Co.

ul. Francuska 2

Zapraszamy do Cashless Club na uroczysty koktajl z okazji ogłoszenia wyników rankingu Najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej 2023 r.

Już 9 marca 2023 r. podczas wydarzenia z cyklu Cashless Club redakcja serwisu cashless.pl zaprezentuje wyniki piątej edycji Rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. Projekt, realizowany przez nas od 2019 r., ma na celu promowanie równości zawodowej kobiet w branży powszechnie uważanej za bardziej męską. Uważamy bowiem, że starania o większą różnorodność sektora przyczynią się do jeszcze szybszego rozwoju płatności elektronicznych w Polsce.

Ranking ukaże się w raporcie, z którym będzie można się zapoznać na stronie cashless.pl. Oprócz samego rankingu znajdziecie tam m.in. sylwetki wpływowych kobiet i wschodzących gwiazd a także felietony, opinie ekspertów, itd. Partnerami głównymi rankingu, najbliższego Cashless Club oraz raportu zostały firmy Mastercard i Visa. Partnerem merytorycznym jest fundacja Polska Bezgotówkowa a Partnerem wspierającym – firma TAG Systems.

Wstęp wyłącznie z zaproszeniami.

Lokalizacja wydarzenia

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies