Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Cashless Breakfast - Nowe przedsięwzięcia na rynku płatności elektronicznych

Kiedy:

07.02.2023

godz. 9.00

Miejsce:

Flaming & Co.

ul. Francuska 2

Już 7 lutego odbędzie się drugie w tym roku wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast. Tym razem rozmawiać będziemy o nowych inicjatywach na rynku płatności elektronicznych, w tym takich, które można uznać za element rozwijającego się trendu tzw. embedded finance. Pojęciem tym określane są usługi finansowe połączone z innymi produktami i usługami, często oferowanymi przez firmy spoza sektora finansowego.

Jakie podmioty powinny rozważać oferowanie usług płatniczych? Jakie korzyści powinny skłaniać do ich wdrażania? Jakie cechy tego typu usług niosą ze sobą faktyczną wartość dodaną dla klientów końcowych? Co przemawia za tym, aby rozwijać produkty samodzielnie lub realizować projekty we współpracy z wyspecjalizowanym podmiotem? Między innymi o to zapytamy zaproszonych ekspertów.

A do udziału w Cashless Breakfast udało nam się zaprosić doborowe grono ekspertów, wśród których znaleźli się: Weronika Chrzanowska, head of fintech market development and management w ITCARD, Agnieszka Szopa- Maziukiewicz, prezeska Digital Fingerprints, Wojciech Bolanowski, doradca prezesa Velo Banku, Wojciech Fortuna, kierownik biura zarządzania aplikacjami i infrastrukturą w ITCARD oraz Daniel Jarząb, współzałożyciel i prezes spółki Payeye.

Lokalizacja wydarzenia

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies