Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Cashless Live - wartości dodane w bankowości

Kiedy:

22.04.2021

Miejsce:

online

Wartości dodane to jeden z najciekawszych trendów, jeśli chodzi o bankowość elektroniczną

Usługi bankowe w postaci systemów internetowych i aplikacji mobilnych na polskim rynku są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Co więcej większość liczących się instytucji finansowych nie odstaje pod tym względem od rynkowego standardu. Obecnie więc tylko za pomocą user experience raczej trudno odróżnić się od konkurencji. Czynnikiem ułatwiającym klientowi wybór przestaje być także cena, gdyż otoczenie makroekonomiczne oraz presja na wyniki finansowe coraz częściej wymuszają podnoszenie opłat i prowizji. 

W tej sytuacji jednym z najciekawszych obecnie trendów pozwalających na stawienie czoła konkurencji jest wyposażanie serwisów bankowych w tzw. wartości dodane. Mogą to być płatności za bilety, parkingi, autostrady, kina, usługi księgowe i ubezpieczenia. To tylko niektóre z nich, jakie coraz częściej znaleźć można np. w aplikacjach bankowych. 

Jakie usługi dodane w najbliższym czasie mogą pojawić się w dostępnych na polskim rynku aplikacjach bankowych? Czy oprócz wyróżnienia się na tle konkurencji mogą one stanowić dla banków źródło dodatkowych przychodów? Czy jednym z narzędzi pomagających w tworzeniu wartości dodanych w bankowości może być otwarta bankowość? To tylko część kwestii, o które zapytamy ekspertów podczas najbliższego odcinka programu Cashless Live. Zapraszamy 22 kwietnia, o godz. 12.00. Wydarzenie będzie transmitowane na stronie cashless.pl oraz w mediach społecznościowych. 

Partnerem głównym wydarzenia jest Visa.

Prelegenci

Jakub Grzechnik

Dyrektor ds. rozwoju produktów w Europie Środkowo-Wschodniej, Visa

Michał Macierzyński

Dyrektor departamentu usług cyfrowych, PKO BP

Krzysztof Waszkiewicz

Menadżer, Hitachi

Ewa Łuniewska

Wiceprezeska, ING Bank Śląski

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies