Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Najbardziej wpływowe kobiety branży płatniczej 2021

Kiedy:

8 marca 2021 r.

Miejsce:

online

Premiera Rankingu 20 najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej 2021 r. oraz przyznanie tytułu Wschodzącej gwiazdy branży płatniczej 

Redakcja serwisu cashless.pl zaprezentuje trzecią edycję rankingu najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej. W pracy nad nim, podobnie jak w latach poprzednich, przyświecał nam ważny cel, czyli dążenie do równouprawnienia zawodowego płci poprzez promocję kobiet odnoszących sukcesy. Wciąż wiele pań, choć nie ustępują wiedzą, doświadczeniem czy umiejętnościami swoim współpracownikom, zajmuje niższe stanowiska i jest wynagradzana gorzej od mężczyzn.Najbardziej wpływowe kobiety branży płatniczej to panie, które nadają dynamikę rozwojowi płatności w Polsce oraz decydują o kierunku, w którym ta branża podąża. Trzecią edycję projektu uzupełniliśmy także listą wschodzących gwiazd branży płatniczej. Z założenia to panie może z mniejszym doświadczeniem w sektorze płatności, ale z potencjałem wywierania dużego wpływu na jego rozwój w nadchodzącej przyszłości.

O nominacjach do Rankingu najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej 2021 oraz Listy wschodzących gwiazd branży płatniczej 2021 decydowali członkowie kapituły rankingu, powołanej przez cashless.pl. W jej skład weszły laureatki poprzednich dwóch edycji rankingu oraz eksperci z branży płatniczej i finansowej. Następnie w głosowaniu kapituła zdecydowała o wyborze najbardziej wpływowej kobiety branży płatniczej oraz wschodzącej gwiazdy.

Premiera Rankingu najbardziej wpływowych kobiet w branży płatniczej 2021 r. odbędzie się 8 marca o godz. 12, tym razem online. Premierze rankingu towarzyszyć będzie też ogłoszenie zdobywczyni tytułu Wschodzącej gwiazdy polskich płatności 2021. Transmisję będzie można oglądać na żywo w serwisie cashless.pl, a także w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i You Tube. Partnerem strategicznym projektu została w tym roku organizacja Visa. Partnerem wspierającym zaś firma Mastercard.

Prelegenci

Joanna Erdman

dyrektorka ds. projektów strategicznych, mBank

Kamila Kaliszyk

dyrektorka ds. rozwoju rynku, Mastercard

Magdalena Kubisa

dyrektorka rozwoju biznesu, Blik

Adrian Kurowski

dyrektor, Visa

Joanna Seklecka

prezes, eService

Katarzyna Zubrzycka

dyrektorka ds. relacji z agentami rozliczeniowymi, Visa

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies