Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Mapa Polskiego Fintechu 2020

Kiedy:

poniedziałek, 22 czerwca, godz. 12.00

Miejsce:

live

Zaraz po prezentacji Mapy Polskiego Fintechu 2020 redakcja ogłosi, kto w tym roku otrzymał fintechowe nagrody cashless.pl

Mapa Polskiego Fintechu 2020 to trzecia edycja projektu, który w możliwie najpełniejszy sposób przedstawia polską branżę fintech. Pierwsza mapa została opublikowana w 2018 r. Partnerem projektu jest fundacja Fintech Poland. Zazwyczaj prezentacja mapy odbywa się podczas specjalnego wydarzenia Cahless Fintech Evening. W tym roku ze względu na zagrożenie epidemiczne premiera mapy nastąpi online 22 czerwca, podczas Cashless Live, którego partnerami są: Mastercard, Visa i KIR.

Zaraz po prezentacji Mapy Polskiego Fintechu 2020 redakcja ogłosi, kto w tym roku otrzymał fintechowe nagrody cashless.pl w czterech kategoriach: Fintech Roku, Fintech Future, Projekt Fintech oraz Osobowość Fintech. O nominowanych do nagród możecie przeczytać na stronach cashless.pl.

Do nagród nominuje redakcja, a zwycięzców wybierze powołana przez cashless.pl kapituła. Zasiadają w niej uznani managerowie i eksperci z banków i innych instytucji finansowych, fintechów, firm płatniczych, organizacji branżowych, itd. 

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies