Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow

Najbardziej wpływowe kobiety branży płatniczej w Polsce 2020 r.

Kiedy:

5 marca 2020 r.

Miejsce:

Restauracja Baczewskich

Ogłoszenie wyników rankingu najbardziej wpływowych kobiet polskiej branży płatniczej

Ranking najbardziej wpływowych kobiet w polskiej branży płatniczej to druga edycja projektu, który redakcja cashless.pl zainicjowała w ubiegłym roku. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem czytelników, w tym przede wszystkim kobiet. Wywołała też wiele pozytywnych komentarzy, wzbudziła dyskusję w mediach społecznościowych, a sam dokument z rankingiem został pobrany kilka tysięcy razy.

Utwierdziło nas to w przekonaniu, że przedsięwzięcie, którego nadrzędnym celem jest promowanie idei zawodowej równości w najważniejszych instytucjach branży płatniczej w Polsce, należy kontynuować i rozwijać. Dlatego w tym roku udoskonaliliśmy metodykę rankingu tak, by wpływ redakcji na jego wyniki maksymalnie ograniczyć. Nominacje kandydatek zgłaszać mogły tylko uczestniczki zeszłorocznej edycji a zwyciężczynię wybrano w głosowaniu Kapituły, do której zaprosiliśmy kilkudziesięciu ekspertów, specjalistów i menagerów o uznanym autorytecie w polskiej branży płatniczej.

Postanowiliśmy też rozwinąć projekt, dodając do niego listę wschodzących gwiazd polskich płatności. To Panie, które być może na razie mają mniejsze doświadczenie zawodowe, ale dostrzeżono w nich potencjał, by odgrywały w świecie płatności ważną rolę w najbliższej przyszłości. W rankingu wschodzących gwiazd, podobnie jak w rankingu głównym, nominacje zgłaszały laureatki z poprzedniego roku.

Wyniki rankingu głównego oraz nazwiska wschodzących gwiazd ogłosimy podczas uroczystego koktailu, który odbędzie się 5 marca 2020 r. w Restauracji Baczewskich. 

Partnerami wydarzenia są: Mastercard, Visa, mBank.

Wstęp wyłącznie z zaproszeniami.  

Lokalizacja wydarzenia

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies