Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Samochody elektryczne pojadą autostradami bezpłatnie. Nowa akcja Autopay

Autopay wraz z Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych przygotowały promocję dla właścicieli aut elektrycznych. Od 18 czerwca przejadą A1 i A4 bezpłatnie

"Autostrada do elektromobilności". Tak nazywa się nowy projekt, realizowany przez Autopay wspólnie z Polskim Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych. W jego ramach właściciele samochodów elektrycznych będą mogli poruszać się płatnymi odcinkami dróg w Polsce, obsługiwanymi przez Autopay (A1 i A4 między Krakowem a Katowicami), bezpłatnie. Akcja ma ruszyć już 18 czerwca. W fazie pilotażowej ma potrwać trzy miesiące z opcją przedłużenia na kolejny okres.

Przeczytajcie także: Autopay Flota to ułatwienia dla właścicieli wielu aut

Jak informuje biuro prasowe Autopay, aby skorzystać z "Autostrady do elektromobilności" właścicielka lub właściciel "elektryka" musi zarejestrować się w EV Klub Polska. Po pozytywnej weryfikacji pojazdu (sprawdzeniu, czy rzeczywiście jest elektryczny) kierowca otrzyma link do rejestracji w Autopay, jeśli jeszcze nie jest użytkownikiem aplikacji, lub aktywacji promocji, jeśli wcześniej korzystał już z apki.

Przeczytajcie także: Rośnie popularność aplikacji Autopay

Autopay to platforma (aplikacja i serwis internetowy) umożliwiająca automatyczne płatności za przejazd autostradami w Polsce (na razie na A1 oraz A4 między Katowicami i Krakowem). Płatność realizowana jest z rachunku karty powiązanej z Autopay. Otwarcie szlabanów następuje po identyfikacji samochodu na podstawie numerów rejestracyjnych. Podobne usługi jak Autopay świadczą w Polsce także SkyCash i PKO BP w aplikacji IKO.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies