Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut wprowadza nowe karty kolekcjonerskie. Świecą w ciemności i mają motto Anthony'ego Joshuy

Revolut we współpracy z Anthonym Joshuą, mistrzem świata wagi ciężkiej w boksie, wspiera kluby fitness i sale treningowe

W aplikacji Revoluta można już zamawiać nową kartę kolekcjonerską Glow. To świecący w ciemności plastik debetowy z logo organizacji Visa. Karta w ciągu dnia jest czarno-biała, ale bez światła uzyskuje charakterystyczną zieloną poświatę. Znajdziecie ją w zakładce z plastikowymi kartami. W planie Metal za tę nowość trzeba zapłacić 24,99 zł.

Przeczytajcie także: Trzy nowe karty kolekcjonerskie w ofercie Revoluta

Jednak Glow od Revoluta to nie tylko ładny gadżet. Kartę stworzono z myślą o wsparciu klubów bokserskich w Wielkiej Brytanii oraz siłowni i klubów sportowych. Jak podaje Revolut, szacuje się, że na skutek pandemii i lockdownu w Wielkiej Brytanii zbankrutowało 400 tego typu placówek, a kolejnych 2,4 tys. jest na skraju upadku. Dlatego Revolut we współpracy z Anthonym Joshuą, mistrzem świata wagi ciężkiej w boksie, postanowił wesprzeć tego rodzaju lokalne biznesy. Fintech deklaruje, że za każdą zamówioną kartę Glow przekaże jednego funta, by ratować kluby bokserskie w Anglii i Szkocji. Dodatkowo przekaże na ten cel jeszcze 50 tys. funtów.

Przeczytajcie także: Karol Sadaj: Aion Bank wystartuje w Polsce w połowie roku

Dzięki specjalnym kodom, klienci Revolut także będą mogli wesprzeć konkretne, zrzeszone w Anglii i Szkocji kluby sportowe. Klub, który zbierze najwięcej datków zainkasuje dodatkowo 10 tys. funtów.

Jak widzicie na zdjęciu, limitowaną kartę cechuje minimalistyczny design i motto Anthony'ego Joshuy - 258, symbolizujące poświęcenie na treningach i pracę nad kondycją przekraczającą granice 24/7 (258, czyli dodatkowa godzina i dodatkowy dzień treningu w tygodniu, by szybciej osiągnąć cel i spełnić marzenia).

Anthony Joshua to olimpijczyk i mistrz świata wagi ciężkiej, który zapoczątkował w 2020 r. oddolną kampanię społeczną wspierającą młodych sportowców trenujących boks i lokalne, niezależne kluby fitness. Zaangażował się też w działalność społeczną na rzecz praw mniejszości, w tym światowy ruch Black Lives Matter. Gdy w grudniu 2020 roku zaczął z własnych środków wspierać boks amatorski doszło do nawiązania współpracy i projektu z Revolut.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies