Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
First Data znów dostarczy terminale na Finał WOŚP. Do wolontariuszy trafi 550 urządzeń

First Data Polska dostarczyła już także 130 "orkiestrowych" terminali do oddziałów mBanku

Biuro prasowe spółki First Data Polska chwali się, że już po raz 26. firma będzie partnerem Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ramach wsparcia wydarzenia organizowanego przez fundację Jurka Owsiaka będzie m.in. przyjmować od darczyńców wpłaty realizowane kartami przez internet. W ten sposób datek można przekazać tutaj.

Przeczytajcie także: Więcej terminali Polcardu w Trójmieście

Dodatkowo już czwarty rok z rzędu FDP dostarczy mobilne terminale płatnicze wolontariuszom zbierającym datki podczas Finału. Dzięki temu darczyńcy będą mogli przekazać pieniądze na rzecz WOŚP bezgotówkowo kartą, urządzeniem mobilnym z zainstalowanym wybranym portfelem cyfrowym (np. Apple Pay, Google Pay czy Garmin Pay), a także Blikiem. Do wolontariuszy trafi w tym roku 550 przenośnych terminali płatniczych Polcard (marka należąca do FDP).

Terminale Polcard przeznaczone dla wolontariuszy WOŚP są oznaczone specjalnym hologramem, na wygaszaczu wyświetlacza pojawia się czerwone serduszko, a na wydruku potwierdzenia transakcji – czarno-białe. Minimalna kwota datku, jaki można zrealizować za ich pomocą, to 1 gr, a maksymalna – 20 tys. zł. Każdy wolontariusz obsługujący terminal otrzyma instrukcję, a w razie potrzeby będzie mógł uzyskać pomoc za pośrednictwem całodobowej infolinii.

Przeczytajcie także: Oto najwięksi operatorzy terminali w Polsce

First Data Polska pisze także, że w połowie grudnia dostarczyła już 130 terminali płatniczych do oddziałów mBanku. Za pomocą tych urządzeń również można przekazywać bezgotówkowe datki na rzecz fundacji WOŚP. FDP deklaruje, że nie pobiera marży agenta rozliczeniowego od transakcji kartowych realizowanych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fot. Łukasz Widziszowski

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies