Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Biedronka otwiera się na klientów premium? Od teraz we wszystkich sklepach sieci można płacić kartami Diners Club

Oprócz kart Diners Club, we wszystkich sklepach sieci Biedronka od dawna można już płacić kartami Mastercard, Visa i Blikiem

Biuro prasowe Jeronimo Martins Polska (właściciel sieci sklepów Biedronka) poinformowało o kolejnej nowości wprowadzonej dla klientów korzystających z bezgotówkowych narzędzi płatniczych. Od teraz we wszystkich sklepach Biedronki w Polsce (także w zainstalowanych tam ok. 3,5 tys. kas samoobsługowych) można płacić za pomocą kart z logo Diners Club. Płatności w terminalach działających w sieci Biedronka obsługuje Pekao.

Przeczytajcie także: Nowość od PayPal i Diners Club

JMP pisze w komunikacie prasowym, że współpraca z Diners Club to efekt rosnącej popularności różnych form płatności bezgotówkowych w sklepach Biedronka. W ciągu ostatnich pięciu lat udział takich transakcji w całości obrotów odnotowywanych przez sieć wzrósł z ok. 35 proc. do ponad 55 proc. – Każdemu rozwiązaniu, jakie wprowadzamy, towarzyszy nadrzędny cel: wygoda, komfort i bezpieczeństwo klientów. Taki jest również cel współpracy z Diners Club – mówi Lidia Stegenta-Głowala, dyrektor działu skarbca sieci Biedronka.

Przeczytajcie także: Bezpłatna kredytówka od Diners Club

Biedronka to największa sieć handlowa w Polsce – aktualnie liczy ponad 3 tys. placówek w całym kraju. Natomiast Diners Club to amerykańska organizacja płatnicza specjalizująca się w wydawaniu kart kredytowych i obciążeniowych segmentu premium. Organizacja od wielu lat działa na polskim rynku, choć jej udział w nim nie jest wielki. 99 proc. kart posiadanych przez polskich klientów ma logo Mastercard lub Visa. Kartami tych firm można płacić w Biedronce od dawna, podobnie jak systemem Blik.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies