Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Blue Media wdrożyły automatyczne płatności w Avivie. Pomagają w cyklicznym opłacaniu składki

Aby skorzystać z automatycznych płatności, należy po zalogowaniu w serwisie MojaAviva wybrać odpowiednią opcję i dodać kartę, z której pobierane będą środki

Spółka Blue Media przedstawiła szczegóły rozwiązania płatniczego, którego wprowadzenie anonsowała niedawno m.in. w serwisie cashless.pl Aviva. Klienci ubezpieczyciela mogą już korzystać z automatycznych płatności przy opłacaniu comiesięcznych składek za ubezpieczenia życiowe i zdrowotne.

Przeczytajcie także: General Motors zaproponuje klientom ubezpieczenia pod własną marką OnStar

Dzięki rozwiązaniu przygotowanemu przez Blue Media ubezpieczeni w Avivie nie muszą pamiętać o cyklicznym wykonywaniu przelewu, co jest niezbędne do utrzymania ochrony ubezpieczeniowej. Wystarczy, że po zalogowaniu się w serwisie MojaAviva wyświetlą szczegóły wybranej polisy i klikną w zakładkę "płatności". Tam będą mogli wybrać płatność automatyczną i dodać kartę, z której pobierane będą środki. Jeśli po jakimś czasie się rozmyślą i będą chcieli wrócić do tradycyjnie wysyłanych przelewów, zmiany dokonają również przez swoje konto w MojejAvivie.

Przeczytajcie także: Aviva wprowadza ePolisę

Warto wspomnieć, że oprócz udostępnienia automatycznych płatności Aviva przygotowała ostatnio również inne udogodnienie – przez serwis MojaAviva klienci mogą kupić ubezpieczenie na życie całkowicie online. Dzięki ePolisie można w systemie zatwierdzić wniosek przygotowany przez agenta, opłacić pierwszą składkę i odebrać polisę. W ten sposób można kupić flagowe produkty ubezpieczyciela: Twoje Życie i Nowa Perspektywa.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies