Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Michał Bolesławski opuści fotel wiceprezesa ING. Czeka go awans w międzynarodowych strukturach grupy

Od 1 stycznia 2021 r. Michał Bolesławski obejmie stanowisko szefa Business Banking Holandii, Belgii i Luksemburga w grupie ING

Michał Bolesławski zrezygnował z funkcji wiceprezesa ING Banku Śląskiego. Powodem decyzji jest awans w strukturach grupy – od 1 stycznia 2021 r. Bolesławski obejmie stanowisko szefa Business Banking Holandii, Belgii i Luksemburga.

Przeczytajcie także: Rozmowa z Michałem Bolesławskim na pięciolecie cashless.pl

Michał Bolesławski z ING jest związany od dwudziestu lat. Od 2006 r. kieruje pionem klientów biznesowych, początkowo jako dyrektor, a od 2008 r. jako członek zarządu odpowiedzialny za ten obszar. W ciągu tych 12 lat liczba średnich i dużych firm obsługiwanych przez ING zwiększyła się sześciokrotnie, niemal tyle samo wzrósł również poziom finansowania tych podmiotów.

Przeczytajcie także: Revolut szuka szefa w Polsce

ING podkreśla, że pod nadzorem Michała Bolesławskiego dokonała się transformacja cyfrowa bankowości dla firm. – Jego podejście do biznesu zaowocowało wieloma innowacjami – wraz z zespołem wdrożył system bankowości elektronicznej, jest twórcą Aleo, ING Księgowość, podjął decyzję o inwestycji w Twisto oferującej odroczone płatności – zaznacza Brunon Bartkiewicz, prezes ING Banku Śląskiego.

W ING Michał Bolesławski nadzoruje również spółki: ING Commercial Finance, ING Lease (Polska), ING Usługi dla Biznesu. Jest także Przewodniczącym Rady Fundacji Sztuki Polskiej ING.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies