Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NEWS
Revolut szuka szefa w Polsce. Karol Sadaj po dwóch latach przestaje kierować polskim oddziałem

Revolut ogłosił już nabór na stanowisko managera w Polsce. Od kandydatów wymaga co najmniej dziesięcioletniego doświadczenia w branży

Karol Sadaj nie będzie już zarządzał polskim oddziałem Revoluta. Jak udało mi się dowiedzieć, fintech ogłosił nabór na to stanowisko, a Sadaj przestaje pełnić swoją funkcję z końcem października. Sadaj jest postrzegany jako ojciec sukcesu brytyjskiego fintechu w Polsce. W ciągu nieco ponad dwóch lat Revolut pozyskał na polskim rynku około 1,2 mln klientów i oficjalnie rozpoczął działalność bankową.

Przeczytajcie także: Revolut: nowy regulamin zakupu i sprzedaży akcji

Biuro prasowe Revoluta w odpowiedzi na moje pytania w tej sprawie nadesłało następujący komentarz. – Po ponad 2 latach pracy w firmie, Karol zdecydował, że podąży za kolejnym zawodowym wyzwaniem. Karol zarządzał naszym biznesem w Polsce od chwili, gdy mieliśmy 30 tysięcy użytkowników, do momentu gdy Revolut wybrało ponad milion klientów. Dziękujemy za wkład w rozwój polskiego biznesu i życzymy dalszych sukcesów – powiedziała Irina Nicoleta Dragomir, global head of growth w Revolut. Dodała, że firma obecnie poszukuje następcy Sadaja „który z równą ambicją zadba o szybki rozwój biznesu w Polsce”.

Przeczytajcie także: Bartłomiej Nocoń wraca do bankowości

– Dołączenie do Revolut było jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Obserwowanie, jak ten biznes rośnie z poziomu małego fintechu do pozycji lidera branży fintech w Europie było unikalnym doświadczeniem. Zawsze będę czuł się częścią sukcesu tej firmy i będę trzymał kciuki za realizację wizji globalnej super aplikacji finansowej! – mówi Karol Sadaj.

Sadaj na razie nie chce ujawnić swoich dalszych planów zawodowych. Z moich informacji wynika jednak, że pozostanie w branży finansowej.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies