Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Payment Meeting już 24 listopada. Dla czytelników cashless.pl trzy darmowe bilety

Ze względu na pandemię profesjonaliści o przyszłości rynku płatniczego będą rozmawiać online

Kolejna edycja wydarzenia Payment Meeting odbędzie się 24 listopada – całkowicie zdalnie. Jednym z tematów przewodnich będzie automatyzacja w finansach, a o wykorzystaniu robotów w banku opowiedzą Przemysław Lewicki oraz Kamil Czerniak z ING Banku Śląskiego. Jak opanować płatności cykliczne, podpowie Igor Zacharjasz, dyrektor w Studiu Innowacji Visa w Warszawie. Ciekawie zapowiada się prezentacja Krystiana Kulczyckiego oraz Piotra Szczepaniaka z PayEye na temat autoryzacji płatności wzrokiem, a także Krzysztofa Pulkiewicza z banqUP oraz Jarosława Sygitowicza z Authologic na temat zdalnej weryfikacji przy użyciu otwartej bankowości.

Przeczytajcie także: Santander wprowadzi eLimit do zakupów internetowych

Jak banki i dostawcy usług płatniczych mogą bronić się przed dominacją wielkich, międzynarodowych firm technologicznych opowie dr hab. nauk ekonomicznych i wykładowca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego – Jakub Górka. Prezes fundacji Polska Bezgotówkowa Mieczysław Groszek przedstawi plany fundacji na następne lata, a Michał Bogusławski z ZEN opowie o długo wyczekiwanym starcie spółki – ciekawego fintechu, oferującego nowy model działania na rynku płatności.

Fani zgodności z regulacjami z pewnością czekać będą na wystąpienie dra Krzysztofa Korusa z DLK, który podpowie, jak zarządzać tsunami regulacji w finansach, oraz Pawła Bułgaryna, zastępcy dyrektora Departamentu Zarządzania Strategicznego Ministerstwa Finansów, który wskaże plany resortu w zakresie zmian legislacyjnych na rynku płatności.

Przeczytajcie także: Kolejna edycja projektu Start Path

Organizagtor zaplanował także panel dyskusyjny, w którym o wpływie pandemii na zwyczaje płatnicze, zanikaniu różnic między płatnościami offline i online, a także wpływie automatyzmu na płatności rozmawiać będą Magdalena Kubisa z Polskiego Standardu Płatności, Adrian Kurowski, szef Visy w Polsce, oraz Bartosz Berestecki, prezes PayTel.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na stronie www.paymentmeeting.pl.

Redakcja Cashless objęła patronatem medialnym to wydarzenie. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy trzy darmowe bilety. Można je otrzymać, pisząc na adres kontakt@cashless.pl. W temacie wiadomości proszę napisać konkurs. Decyduje kolejność zgłoszeń.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies