Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
UNIQA wprowadza nową platformę z aplikacją na urządzenia z Androidem. Zobaczcie, czym jest iUNIQA

Z rozwiązania iUNIQA skorzystają nie tylko pracownicy spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych czy zarządcy nieruchomości, ale i mieszkańcy

Ubezpeczenia dla mieszkalnictwa to jeden z filarów działalności łódzkiej firmy. Uniqa ubezpiecza 70 proc. spółdzielni mieszkaniowych i ponad 40 proc. wspólnot mieszkaniowych w Polsce. I to głównie z myślą o osobach zrządzających nieruchomościami została przygotowana bezpłatna platforma o nazwie iUNIQA.

Przeczytajcie także: Uniqa wprowadza aplikację Uniqa GO

Platforma pozwala na samodzielną likwidację szkody, do której doszło w ubezpieczanej nieruchomości. Po wyborze tej ścieżki decyzja i wypłata odszkodowania następuje w ciągu maksymalnie trzech dni. Klienci mogą też na bieżąco monitorować status szkody, uzupełniać dokumentację, kontaktować się z likwidatorem czy odwołać się od decyzji.

iUNIQA będzie również bazą wiedzy. Klienci otrzymają dostęp do informacji istotnych dla branży mieszkalnictwa, np. orzecznictwa czy opinii prawnych. Użytkownicy będą także dostawać ostrzeżenia i komunikaty pogodowe, przygotowywane we współpracy z IMGW. Dzięki alertom będą mogli wcześniej zareagować i zapobiec ewentualnym szkodom w zarządzanych nieruchomościach.

Przeczytajcie także: Kobiety mogą płacić mniej za ubezpieczenia

Co więcej, na platformie będzie można przeglądać historię szkód i decyzji odszkodowawczych z ostatnich 36 miesięcy. Na podstawie dostępnych statystyk oraz szczegółowych informacji o miejscach zdarzenia i przyczynach szkód spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe będą mogły podejmować trafniejsze decyzje ws. np. modernizacji budynków.

Z rozwiązania mogą korzystać też sami mieszkańcy. Dzięki aplikacji mobilnej iUNIQA mogą samodzielnie zgłosić szkodę, do której doszło w ich mieszkaniu, i na bieżąco monitorować postępy w jej rozpatrywaniu. Aplikacja wyśle też ostrzeżenia przed zbliżającą się gwałtowną zmianą pogody. iUNIQA jest dostępna jako serwis www oraz aplikacja mobilna na urządzeniach z systemem Android.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies