Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Możecie podróżować taniej, płacąc kartą

Program o nazwie Priceless Cities umożliwia tańsze noclegi w hotelach czy bezpłatne wejściówki na atrakcje turystyczne. Wystarczy zapłacić kartą

Priceless Cities to globalny program, administrowany przez MasterCarda. Od grudnia dostępny jest również dla polskich użytkowników kart z logo tej organizacji. W jego ramach na posiadaczy kart czekają setki atrakcji oraz sposobów na oszczędności w kilkudziesięciu miastach świata.

Przeczytajcie także: Wypukłości wracają do łask

Jakich? Podróżujący do Londynu mogą skorzystać m.in. z preferencyjnej oferty pobytu w sławnym hotelu W, gdzie trzy noce spędzą w cenie dwóch. Na wyjątkowe traktowanie i atrakcyjne ceny mogą również liczyć w salonie The Refinery w domu handlowym Harrod's, a także w muzeum figur woskowych Madame Tussauds, do którego drugi bilet wstępu otrzymają bezpłatnie. Ciekawe oferty można znaleźć także w innych europejskich miastach, takich jak Madryt, Paryż, Berlin, Monachium, Mediolan, Rzym czy Sztokholm.

Priceless Cities działa także poza Europą. Umożliwia na przykład zarezerwowanie w piątkowy wieczór stolika w słynnej restauracji Bazaar w Beverly Hills, co dla większości chętnych stanowi nie lada wyzwanie. Pozwala zajrzeć za kulisy pokazu fontann przy hotelu Bellagio w Las Vegas i odwiedzić nagradzaną restaurację Isono w Hong Kongu, gdzie uczestników programu osobiście przyjmuje szef kuchni, Bradley Hull.

Przeczytajcie także: Zadłużenie na kartach kredytowych jest najwyższe od trzech lat

Aby skorzystać z oferty w ramach programu Priceless Cities, należy planując podróż zagraniczną zarejestrować się na stronie www.priceless.com, wybrać jedną z dostępnych propozycji w odwiedzanym mieście, dokonać rezerwacji i zapłacić, jeśli tego wymaga regulamin danej oferty. Dostępne atrakcje zostały zgrupowane w czterech sekcjach: Zakupy, Restauracje, Pobyt i Zwiedzanie, gdzie obszernie zaprezentowane zostały poszczególne przywileje i wydarzenia dostępne dla posiadaczy kart z logo MasterCard. Niestety, strona nie jest dostępna w języku polskim.

Zniżkami na atrakcje turystyczne swego czasu promowała się również Visa. W wiosennej kampanii reklamowej przekonywała do korzystania z kart za granicą zniżkami na bilety wstępu do Narodowego Muzeum Sztuki Katalońskiej w Barcelonie, rabatami na przejazdy Stansted Express (kolej łącząca jedno z podmiejskich lotnisk tanich linii lotniczych z centrum miasta) w Londynie, czy na zakupy w Mondadori Store w Mediolanie.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies