Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
I jeszcze jeden bank z Polski udostępni Apple Pay. Zdradza to w regulaminie, który właśnie zaktualizował

BPS tym samym potwierdził nieoficjalne informacje cashless.pl sprzed kilku tygodni

Jedno z dwóch działających w Polsce zrzeszeń banków spółdzielczych – bank BPS, podał właśnie informację o aktualizacji regulaminu oferowanych przez siebie płatności mobilnych. Wynika z niego, że bank zamierza udostępnić klientom w najbliższym czasie płatności mobilne Apple Pay. O konkretnym terminie wdrożenia nowego rozwiązania bank poinformuje w kolejnym komunikacie na swojej stronie internetowej.

Przeczytajcie także: BPS wprowadzi aplikację BS Pay

O tym, że BPS idzie w ślady swojej konkurencji z SGB i zaoferuje lada moment płatności Apple Pay, mogliście dowiedzieć się z serwisu cashless.pl już kilka tygodni temu. Informacje zawarte w tekście Spółdzielcy BPS gonią SGB. Jeszcze przed wakacjami udostępnią Blika a później Apple Pay były jednak nieoficjalne. Teraz zostały zatem potwierdzone. BPS dołączy tym samym do kilkunastu instytucji obsługujących klientów z Polski i oferujących Apple Pay.

Przeczytajcie także: Banki z grupy BPS udostępniły Blika

Banki z grupy BPS oferują aktualnie dwa popularne systemy płatności mobilnych, a więc Blika i Google Pay. Natomiast w SGB dostępnych jest już pięć różnych rozwiązań do płatności smartfonami. Oprócz Apple Pay, Blika i Google Pay także Garmin Pay i Fitbit Pay. SGB umożliwia także płatności za pomocą HCE, a więc kartą dodaną bezpośrednio do aplikacji bankowej Portfel SGB. Z informacji cashless.pl wynika jednak, że wkrótce bank SGB zrezygnuje z HCE. Więcej na ten temat już jutro. Zapraszam.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies