Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa aktualizacja aplikacji Twisto. Płatność za zakupy można rozkładać na raty

Aktualizacje apki Twisto z nową funkcją znajdują się w obu marketach, a więc App Store i Google Play

Kolejna ciekawa nowość pojawiła się w aplikacji Twisto. W marketach Google Play i App Store znajduje się aktualizacja, umożliwiająca rozkładanie płatności za zakupy na raty. Na stronie internetowej Twisto można już także znaleźć szczegółowy opis usługi. Wynika z niego, że minimalna kwota, jaką można rozłożyć na raty to 200 zł a maksymalna – 5 tys. zł.

Przeczytajcie także: Twisto z nowym certyfikatem od Mastercarda

Twisto pisze, że przy pomocy nowej usługi wydatek można rozłożyć na maksymalnie 12 rat. Każda spłacona rata powiększa przyznany użytkownikowi i pozostający do wykorzystani limit kredytowy. Raty wiążą się oczywiście z dodatkowym kosztem, który można sprawdzić przed skorzystaniem z usługi. Przykładowo osoba, która wyda 1000 zł i spłatę tej kwoty rozłoży na 12 rat, będzie musiała zwrócić Twisto łącznie 1275 zł.

Twisto to czeski fintech, w który zainwestował bank ING. W Polsce spółka oferuje m.in. tzw. odroczone płatności za zakupy internetowe (możliwość płatności po kilkudziesięciu dniach od zamówienia bez dodatkowych kosztów). Od jesieni ubiegłego roku w ofercie Twisto znajduje się także aplikacja mobilna i powiązana z nią karta z limitem kredytowym. Twisto znalazło się na tegorocznej Mapie Polskiego Fintechu w kategorii poświęconej fintechom zagranicznym.

Przeczytajcie także: Twisto przygotowuje się do rezygnacji z plastiku

Co ciekawe w Czechach część kart Twisto obsługiwana jest przez firmę Wirecard, która niedawno złożyła wniosek o upadłość i straciła licencję przyznaną przez brytyjski nadzór finansowy. Część czeskich kart Twisto przestała więc działać. W Polsce karty Twisto nie są jednak procesowane przez Wirecard więc ich użytkownicy mogą z nich normalnie korzystać.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies