Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowości w Monese. Aplikacja pozwala zaoszczędzić 30 proc. na opłatach za korzystanie z usług fintechu

Nowa wersja aplikacji Monese pozwala na włączenie rocznej subskrypcji abonamentów Classic i Premium z wysokim rabatem

Monese wprowadziło nowe cenniki dla klientów korzystających z płatnych planów Classic i Premium. Jeśli zapłacą za rok z góry, fintech obniży abonament o 30 proc. I tak konto Classic miesięcznie kosztuje 5,95 euro, ale już przy jednorazowej wpłacie 49,95 euro, cena spada do 4,16 euro miesięcznie.

Przeczytajcie także: Wycena Monzo spadła o 40 proc.

Podobny rabat przysługuje tym, którzy mają lub chcieliby skorzystać z konta Premium. Tu opłata spadnie z 14,95 euro miesięcznie do 10,41 euro czyli do 124,95 euro rocznie. Jeśli podstawowe konto jest prowadzone w funtach, to Monese pobiera opłaty w wyżej wymienionych kwotach, ale w tej walucie.

Natomiast w markecie Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji Monese. Dzięki niej można łatwo zamienić subskrypcję miesięczną na roczną. Do tej pory firma informowała klientów, że aby skorzystać ze zniżki, należy skontaktować się z zespołem obsługi klienta.

Przeczytajcie także: Monese rewiduje plany inwestycyjne

Jeśli chcecie zatem włączyć roczną subskrypcję, wybieracie "Profil", zakładkę "Mój plan", przycisk "Ulepsz" i na przykład konto "Classic", a następnie opcję "Rocznie". Opłata zostanie pobrana z głównego konta za cały rok z góry.

Monese jest jednym z tych fintechów, które na własnej skórze odczuły skutki kryzysu wywołanego przez pandemię koronawirusa. Brytysjki fintech zrewidował plany związane ze zbliżającą się rundą finansowania. Zapowiedział też, że prawdopodobnie zamknie swoje biuro w Portugalii i zwolni kilkadziesiąt pracujących tam osób. W połowie maja serwis cashless.pl informował też, że o 40 proc. spadła wycena innego fintechu, Monzo. Firma, aby przetrwać zamieszanie na rynkach finansowych musi pozyskać 80 mln funtów.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies