Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uwaga użytkownicy kart Diners Club. Organizacja zamyka program lojalnościowy ClubMiles

W przyszłości organizacja ma zaoferować nowy program, ale jego szczegółów jeszcze nie zdradza

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, organizacja Diners Club informuje klientów, że planuje zakończyć funkcjonowanie programu lojalnościowego pod nazwą ClubMiles. Punkty zebrane w jego ramach do końca czerwca w lipcu zostaną zamienione na mile, za które będzie można do końca bieżącego roku kupować bilety lotnicze lub rezerwować miejsca w hotelach na całym świecie.

Przeczytajcie także: KIR udostępnił system MojeID dla klientów Diners Club

W korespondencji do klientów Diners Club pisze, że powodem zamknięcia programu ClubMiles jest nikłe zainteresowanie nim ze trony użytkowników kart. Organizacja jednocześnie deklaruje, że wkrótce zaproponuje klientom alternatywne rozwiązanie. Monika Masztakowska, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Diners Club, powiedziała serwisowi cashless.pl, że jest jeszcze za wcześnie, aby można było przedstawić szczegóły tego nowego rozwiązania.

Diners Club jest kolejną w ostatnim czasie instytucją finansową, która wycofuje się z oferowania programu lojalnościowego. Jesienią ubiegłego roku BNP Paribas, który wcześniej przejął Raiffeisen Polbank, poinformował, że podjął decyzję o zakończeniu programu lojalnościowego Wizz Air. Ten kilka lat wcześniej został wprowadzony właśnie przez Raiffeisen Polbank.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wycofuje program lojalnościowy Wizz Air

Warto wspomnieć, że Wizz Air swego czasu wydawał także wspólnie z Euronetem kartę przedpłaconą zapewniającą bonusy klientom linii lotniczych. Karta Wizz Prepaid Travel Card nie jest jednak już wydawana od 10 kwietnia 2018 roku. Natomiast pod koniec ubiegłego roku ograniczona została funkcjonalność programu lojalnościowego powiązanego z podróżami lotniczymi i oferowanego przez mBank. Instytucja nie przyznaje mil w programie Miles&More w przypadku korzystania z usług firm oferujących wymianę walut (np. Revolut czy Curve).

Fot.Wikipedia/663highland CC0

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies