Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Rośnie popularność systemu zastrzegam.pl

Działa pod numerem 828 828 828. Od początku funkcjonowania skorzystało już z niego ponad 100 tys. użytkowników kart

System umożliwia szybkie i łatwe zablokowanie skradzionej bądź zgubionej karty płatniczej, bez konieczności pamiętania numeru telefonu do centrum zastrzegania w swoim banku. Wystarczy, że klient zadzwoni pod numer 828 828 828 i zgodnie z instrukcją przekazywaną przez automat wypowie nazwę banku, którego kartę chce zastrzec. Po chwili zostanie połączony z wydawcą swojej karty, z którym może załatwić blokadę plastiku.

Przeczytajcie także: Zagłosujcie na najładniejszą kartę roku 2015 w Polsce

Co ważne połączenie pod numer systemu zastrzegam.pl nie jest dodatkowo płatne dla klienta, tzn. płaci za nie tak jak za zwykłą rozmowę z numerem stacjonarnym. Przy tym pod numer 828 828 828 można dzwonić także z telefonów komórkowych oraz z zagranicy. Wtedy wystarczy poprzedzić go kierunkowym do Polski +48.

System zastrzegam.pl został uruchomiony przez Związek Banków Polskich w ubiegłym roku. Obecnie należy do niego większość dużych wydawców kart w kraju. ZBP szacuje, że uczestnicy systemu mają ponad 80 proc. rynku kart w Polsce. Z wiodących banków komercyjnych brakuje w nim jedynie mBanku.

Przeczytajcie także: Kilkanaście firm chce doradzać przy polskiej karcie

Tymczasem popularność zastrzegam.pl rośnie. Z danych ZBP wynika, że liczba połączeń z numerem 828 828 828 zwiększa się z miesiąca na miesiąc średnio o 13,5 proc. Najwięcej klientów, bo 89 proc., dzwoni z telefonów komórkowych. Krajowe połączenia stacjonarne stanowią 10 proc. Co setna osoba dzwoniąca robi to spoza granic naszego kraju.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies