Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas, Millennium, PKO i Santander. W aplikacjach tych banków już zapłacicie za parkowanie w Warszawie

To konksekwencja zakończonego dziś przez moBiLET wdrożenia płatności za postój w stołecznej strefie parkowania

BNP Paribas, Millennium, PKO i Santander to cztery banki, które oferują w swoich aplikacjach płatności za bilety parkingowe i komunikacji miejskiej. Współpracują przy tym z poznańską spółką Mobile Trafic Data, operatorem aplikacji moBiLET. Ta poinformowała dziś o przeprowadzonym właśnie wdrożeniu płatności za postój w centrum Warszawy. Dzięki temu nowość mogła pojawić się także w aplikacjach wszystkich czterech, wymienionych wyżej instytucji.

Przeczytajcie także: Płacenie za parkowanie w Warszawie? Od kwietnia z aplikacją moBiLET

moBiLET to druga aplikacja umożliwiająca płatności za postój w warszawskiej strefie parkowania. Stołeczni kierowcy od kilku lat mogli korzystać z aplikacji tylko jednego operatora, czyli SkyCash. Warszawski Zarząd Dróg Miejskich, administrujący tutejszą strefą płatnego parkowania, od dłuższego czasu przyznawał tej spółce wyłączność na płatności realizowane przez smartfony. Zmieniło się to dopiero w tym roku, po roztrzygnięciu przetargu ogłoszonego jesienią 2019 r.

Przeczytajcie także: Opaska Fitbit Charge 4 z GPS, sterowaniem Spotify i Fitbit Pay

O tym, że to właśnie poznański właściciel marki moBiLET będzie drugim operatorem płatności zdalnych za parkowanie w Warszawie, mogliście przeczytać jako pierwsi w serwisie cashless.pl już w styczniu bieżącego roku w tekście moBiLET będzie drugim operatorem płatności mobilnych za parkowanie w Warszawie. ZDM rozstrzygnął przetarg. Przez kilka kolejnych tygodni nie było jednak wiadomo, kiedy wystartuje nowy sposób płacenia za parkowanie w Warszawie. Dopiero pod koniec ubiegłego miesiąca przedstawiciel moBiLET zadeklarował, że stanie się to 1 kwietnia. I obietnicy dotrzymał.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies