Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności Google Pay już dostępne dla klientów Toyota Banku. Wkrótce będzie też Apple Pay

Wprowadzenie Google Pay Toyota Bank zapowiedział kilka miesięcy temu

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, Toyota Bank już wczoraj udostępnił klientom możliwość dodawania wydanych przez siebie kart do portfela Google Pay. Informację tę potwierdziło dziś biuro prasowe banku, nadsyłając stosowny komunikat. Z płatności Google Pay korzystać mogą użytkownicy wszystkich kart wydanych przez Toyota Bank.

Przeczytajcie także: Ambitne plany Toyota Banku

Jak mówi cytowany w komunikacie kierownik wydziału rozwoju produktów bankowych w Toyota Banku Bartosz Suchecki, instytucja udostępniła w pierwszej kolejności Google Pay ze względu na większy udział w rynku urządzeń z systemem Android. – Jednak już niebawem udostępnimy także usługę Apple Pay. Jednocześnie, będziemy rozwijać naszą autorską aplikację Tankuj Korzyści, do której planujemy dodać możliwość płatności za bilety komunikacji miejskiej, parkingi, autostrady oraz inne usługi związane z mobilnością – dodaje przedstawiciel Toyota Banku.

Przeczytajcie także: Toyota Bank zapowiada wdrożenie Google Pay

Wdrażając Google Pay Toyota Bank dołącza do grupy ok. 30 instytucji oferujących już to rozwiązanie klientom z Polski. Przypomnę, że Google Pay to zbliżeniowe płatności mobilne dla użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android oraz smartwatchy z systemem Wear OS. Google Pay można też używać do płatności w internecie oraz w aplikacjach innych dostawców.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies