Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Była członek zarządu Idea Banku trafiła do spółki Booksy. Małgorzata Szturmowicz wiceprezesem ds. finansów

Szturmowicz ma pomóc w zarządzaniu spółką, która uznawana jest za jeden z najszybciej rozwijających się polskich startupów

Nowym wiceprezesem odpowiedzialnym za finanse w spółce Booksy International została Małgorzata Szturmowicz. Informację przekazał w komunikacie Stefan Batory, prezes i współzałożyciel jednego z najszybciej rozwijających się polskich startupów. Spółka Booksy jest oceniana jako najszybciej rosnący marketplace w branży beauty.

Przeczytajcie także: Revolut wart już jest 6 mld dolarów

Małgorzata Szturmowicz nim trafiła do Booksy była członkiem zarządu Idea Banku, z którego odeszła jesienią 2018 r. Tam również odpowiadała za finanse a na swoim koncie ma m.in. wprowadzenie Idei na Giełdę Papierów Wartościowych. Wcześniej pracowała w Tax Care, gdzie była dyrektorem finansowym.

Przeczytajcie także: Nowy konkurs dla startupów

Booksy to założony m.in. przez Stefana Batorego startup ułatwiający umawianie się na wizyty u fryzjera, kosmetyczki, itp. Klientom indywidualnym za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony pozwala rezerwować i płacić za usługi. Z kolei przedsiębiorcom ułatwia zarządzanie rezerwacjami i całym biznesem. Booksy obecne jest już na ponad 80 rynkach na całym świecie. Podczas ostatniej rundy finansowania przeprowadzonej w ub. roku startup pozyskał od inwestorów 115 mln zł.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies