Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kłopoty z aplikacją Citi Handlowego

Po najnowszej aktualizacji oprogramowanie może nie działać na smartfonach z Androidem. Klienci Citi poirytowani

Kilka dni temu Citi Handlowy udostępnił klientom aktualizację swojej aplikacji na smartfony. Nowa wersja wprowadza kilka drobnych ulepszeń niemal niezauważalnych dla użytkowników. Za to przy okazji wyszło na jaw, że aktualizacja zawiera błąd, który daje się we znaki osobom korzystającym z telefonów z systemem Android.

O sprawie poinformował nas jeden z naszych czytelników. – Z aplikacji Citi korzystam na telefonie z systemem Android w wersji 4.1.2. Zgodnie z zaleceniem zaktualizowałem oprogramowanie. Teraz, za każdym razem gdy próbuję się zalogować do banku, otrzymuję komunikat, że aplikacja została zatrzymana – napisał do nas Piotr z Warszawy.

Biuro prasowe Citi Handlowego potwierdziło, że niektórzy klienci mogą mieć taki problem. – Tego typu kłopoty związane z systemem operacyjnym Android pojawiają się u pojedynczych klientów. W większości przypadków w takich sytuacjach wystarczy odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji Citi Mobile – powiedziała nam Dorota Szostek-Rustecka, rzeczniczka banku.

Dodała, że pomóc może również „oczyszczenie aplikacji”. W tym celu należy uruchomić ustawienia telefonu i przejść do zakładki „więcej”. Następnie należy odnaleźć aplikację Citi Handlowy i wykonać operację „Wyczyść dane” lub „Wyczyść pamięć”. – Pracujemy nad tym, by problem jak najszybciej wyeliminować i by nie pojawiał się przy kolejnych aktualizacjach – zadeklarowała Szostek-Rustecka.

Tymczasem aplikacja jest bardzo krytycznie oceniania na forum sklepu Google Play. Klienci banku są wściekli, bo niektórzy z nich z dnia na dzień utracili dostęp do konta. Oto najłagodniejsze wypowiedzi: „Po ostatniej aktualizacji musiałam instalować od nowa. Nie mogę wykonywać przelewów” - pisze na formum pani Anna. „Niby ponowne zainstalowanie pomogło. Szkoda jednak, że taka nieprzyjemna sytuacja spotkała mnie akurat, gdy byłam w sklepie i potrzebowałam pilnie skorzystać z apki” - skarży się pani Małgorzata. „Za takie poprawki to ja dziękuję. Aplikacja nie uruchamia się” - pisze pan Piotr.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies