Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zaskakująca funkcja w aplikacji mPay. Od teraz można za jej pomocą nadawać przesyłki kurierskie

mPay współpracuje przy nowej usłudze z operatorem serwisu furgonetka.pl

Ostatnia aktualizacja aplikacji mobilnej mPay przyniosła kilka nowości, m.in. możliwość tworzenia skrótów do ulubionych połączeń kolejowych. Ale najciekawszą, niespotykaną dotąd wśród działających na polskim rynku operatorów płatności zdalnych usługą wprowadzoną właśnie przez mPay jest możliwość nadawania przesyłek. Funkcja dostępna jest bezpośrednio z pulpitu aplikacji po zalogowaniu. Ceny usług kurierskich zaczynają się od 8 zł.

Przeczytajcie także: mPay wprowadza program poleceń

mPay wdrożył nową usługę przy współpracy z operatorem serwisu furgonetka.pl, który działa na rynku od 2010 r. i jest integratorem ofert różnych firm kurierskich. – Integracja z serwisem Furgonetka.pl pozwoli w szybki i komfortowy sposób zamówić kuriera, wygenerować dokumenty przewozowe. Dodatkową ale bardzo istotną korzyścią, dla naszych użytkowników jest fakt, że mają oni w mPay zweryfikowane źródło płatności czyli podpiętą kartę lub zasiloną portmonetkę. Nie muszą udostępniać swoich danych płatniczych w kolejnym miejscu – mówi prezes mPay Krzysztof Hejduk.

Przeczytajcie także: Jeszcze więcej autokarów w mPay

Możliwość nadawania paczek pojawiła się w aplikacji mPay dostępnej na urządzenia z systemem operacyjnym Android. Wkrótce powinna pojawić się także odpowiednia aktualizacja aplikacji na smartfony z systemem iOS. Dokumenty niezbędne do nadania przesyłki (listy przewozowe), wysyłane są na podany adres email klienta. Należy je wydrukować i przekazać kurierowi razem z paczką (lub nadać w wyznaczonym punkcie obsługi klienta). Krzysztof Hejduk deklaruje, że w aplikacji mPay wkrótce pojawi się wiele innych funkcji dotąd niespotykanych na polskim rynku. Nie chce jednak zdradzić, co to będą za usługi.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies