Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mPay wprowadza program poleceń. Można wygrać iPhone’a XR

O zwycięstwie decyduje m.in. wartość transakcji wykonanych przez osoby, którym polecono aplikację

mPay poinformował o uruchomieniu programu poleceń swojej aplikacji mobilnej. Nowa akcja trwa do 22 listopada a nagrodą główną, jaką może zdobyć osoba polecająca, jest smartfon iPhone XR. Natomiast osoby, które po poleceniu zaczną z aplikacji mPay korzystać, otrzymają bonus w wysokości 5 zł do wydania na produkty i usługi możliwe do zamówienia przez aplikację (z wyjątkiem doładowań telefonów na kartę).

Przeczytajcie także: W Warszawie będzie wreszcie więcej aplikacji do parkowania

Funkcja "Poleć" znajduje się na ekranie głównym aplikacji a także na ekranie z podsumowaniem każdej transakcji. Aby wziąć udział w zabawie, należy najpierw zaakceptować jej regulamin. Następnie do osoby, której chce się polecić korzystanie z aplikacji mPay, trzeba wysłać wiadomość za pośrednictwem e-maila, SMS-a lub dowolnego komunikatora. Wiadomość zawiera instrukcję dotyczącą zasad rejestracji i otrzymania bonusu.

Przeczytajcie także: mPay wprowadza konto Premium

Osoba polecają otrzyma jeden punkt za każdego złotego wydanego przez aplikację przez osoby polecone. Tu też jest wyłączenie, dotyczące wydatków na doładowania telefonów na kartę. Dodatkowo osoby polecające mogą otrzymać 5 pkt. za każdą aktywność na profilach mPay w mediach społecznościowych. Użytkownik, który zdobędzie największą liczbę punktów otrzyma nagrodę główną. Inne nagrody to m.in. smartfon Samsunga i vouchery do wydania na produkty i usługi dostępne w aplikacji mPay.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies