Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiany w aplikacjach mBanku: logowanie biometryczne do Tokena oraz nowe wizerunki kart w standardowej apce

Część z tych zmian mBank zapowiedział już kilka tygodni temu, ale dopiero teraz znalazły się one w wersjach produkcyjnych aplikacji

mBank Token to nowy program mobilny, dostępny od września bieżącego roku. Jest to uproszczona wersja aplikacji mBanku, przeznaczona dla klientów, którzy nie chcą korzystać z pełnego pakietu usług finansowych na smartfonie, a potrzebują apki jedynie do zatwierdzania transakcji zlecanych przez internet. mBank Token zawiera w zasadzie tylko jedną funkcję, a więc mobilną autoryzację. Teraz zyskał nowe sposoby logowania. Oprócz tradycyjnego PIN-u mobilnego jest też biometria odcisku palca oraz twarzy. Aktualizacje Tokena dostępne są od kilku dni w App Store oraz Google Play.

Przeczytajcie także: Nowości w aplikacji mobilnej mBanku

Natomiast na początku grudnia mBank zapowiedział aktualizację swojej standardowej aplikacji, która miała zawierać m.in. nowe wizerunki kart wraz z ułatwionym procesem zarządzania np. limitami transakcyjnymi oraz kalkulator walutowy. Mogliście przeczytać o tym w tekście mBank wprowadził kolejne zmiany do aplikacji. Zobaczcie, jak teraz wygląda zakładka z kartami. Wówczas jednak nie mogłem doszukać się jeszcze odpowiedniej aktualizacji. Potwierdziło to także wielu czytelników cashless.pl. Ale teraz nową wersję aplikacji mBanku wraz z opisanymi nowościami powinno się Wam udać znaleźć. Ja w każdym razie już ją zainstalowałem, a nowa zakładka z kartami wygląda lepiej niż wersja poprzednia.

Przeczytajcie także: Ponad 10 mln Polaków korzysta z aplikacji mobilnych banków

Jeżeli zaś chodzi o ofertę dla klientów mobilnych, mBank wkrótce będzie miał kolejne nowości. Mam na myśli m.in. zbliżeniowe płatności mobilne urządzeniami ubieralnymi Garmin i Fitbit. Biuro prasowe mBanku potwierdziło serwisowi cashless.pl, że rozwiązania takie jak Garmin Pay i Fitbit Pay wkrótce będą dostępne dla jego klientów. Więcej na ten temat w tekście Garmin Pay i Fitbit Pay wkrótce w ofercie mBanku. Instytucja potwierdza rychłe wdrożenie.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies