Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość od Jakdojade dla poznaniaków. Przydatna funkcja w aplikacji, dostępna wcześniej tylko w Warszawie i Wrocławiu

Od teraz osoby korzystające z komunikacji miejskiej w stolicy Wielkopolski mają dostęp w aplikacji Jakdojade do usługi "na żywo"

W markecie Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji mobilnej Jakdojade, która powinna ucieszyć mieszkańców Poznania i turystów odwiedzających to miasto, a korzystających z komunikacji publicznej. W aktualizacji znajduje się bowiem funkcja "na żywo", dostępna dotychczas jedynie w Warszawie i Wrocławiu.

Przeczytajcie także: Zakup biletów przez Jakdojade także w Krakowie

Nowa usługa w aplikacji mobilnej Jakdojade pozwala zaplanować podróż z uwzględnieniem opóźnień autobusów czy tramwajów. Użytkownik widzi też aktualną lokalizację pojazdów. Jak wcześniej wspomniałem, aktualizacja apki Jakdojade zawierająca tę funkcję jest już w Google Play, ale na razie nie mogę się jej doszukać w App Store.

Przeczytajcie także: Nowa, ciekawa funkcja w aplikacji Jakdojade

Jakdojade to jedna z najpopularniejszych w Polsce aplikacji mobilnych powiązanych z transportem. Pozwala nie tylko na planowanie podróży komunikacją miejską, ale i na zakup biletów na autobusy czy tramwaje, także w Poznaniu. Z danych cashless.pl wynika, że w III kw. bieżącego roku użytkownicy komunikacji miejskiej w stolicy Wielkopolski kupili za pomocą aplikacji mobilnych bilety o wartości prawie 3,4 mln zł. Wkrótce będziecie mogli przeczytać raport na temat sprzedaży biletów przez apki w największych miastach Polski. Dane są naprawdę ciekawe.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies