Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Lidl potwierdza: płatności Lidl Pay dla klientów z Polski już w przyszłym roku

Płatności Lidl Pay dostępne będą za pośrednictwem aplikacji Lidl Plus

W nadesłanym przed chwilą do redakcji Cashless komunikacie prasowym Lidl potwierdził chęć wprowadzenia w Polsce płatności mobilnych Lidl Pay. – Firma właśnie finalizuje testy Lidl Pay tak, aby w przyszłym roku zrewolucjonizować sposób dokonywania płatności za zakupy przy kasie. Wystarczy jedno skanowanie karty Lidl Plus, aby skorzystać ze wszystkich rabatów oraz jednocześnie zapłacić za zakupy, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu przy kasie – głosi informacja prasowa.

Przeczytajcie także: Do Polski zbliżają się płatności Lidl Pay

O tym, że Lidl przymierza się do wprowadzenia w Polsce autorskich płatności mobilnych jako pierwszy informował serwis cashless.pl. Pod koniec czerwca z tekstu Lidl Pay. Nowe płatności mobilne zbliżają się do Polski. Część klientów już może dodać do nich swoje karty mogliście dowiedzieć się o tym, że niemiecka sieć zamierza przeszczepić na polski rynek rozwiązanie znane już z Hiszpanii. Natomiast kilka dni temu informację o tym, że Lidl prowadzi już testy Lidl Pay i zamierza je wdrożyć dla wszystkich zainteresowanych w lutym 2020 roku, doniosły wiadomoscihandlowe.pl.

Przeczytajcie także: Trwają testy płatności Lidl Pay

Lidl Pay to funkcja dostępna dla użytkowników aplikacji Lidl Plus. Aby z niej skorzystać, należy najpierw dodać do aplikacji swoją kartę płatniczą. Następnie w czytniku przy kasie w sklepie należy zeskanować kod wygenerowany przez apkę. Dzięki temu za jednym zamachem naliczane są rabaty wynikające z programu lojalnościowego Lidla i realizowana płatność za zakupy. Funkcja będzie dostępna w sekcji "Mój Portfel", w zakładce "więcej", w menu dolnym. Transakcje zabezpieczone będą PIN-em lub odciskiem palca.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies