Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kupujecie bilety przez aplikację? Możecie mieć je za 1 grosz. Promocja w SkyCash dla klientów Orange

SkyCash oferuje możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej w cenie 1 grosza klientom, którzy realizują płatności w ciężar rachunku za usługi Orange

SkyCash wystartował z promocją dla klientów kupujących za pośrednictwem jego aplikacji bilety komunikacji miejskiej. Akcja trwa do końca listopada bieżącego roku i polega na możliwości opłacenia przejazdu autobusem, tramwajem czy metrem kwotą w wysokości 1 grosza. Warunkiem jest wybranie jako metody płatności doliczenia kosztu zakupu biletu do rachunku za usługi firmy Orange.

Przeczytajcie także: SkyCash zmienia sposób logowania

Promocja SkyCash i Orange trwa do końca listopada bieżącego roku. Niestety, nie dotyczy ona zakupu dowolnej liczby biletów. Symboliczna cena w wysokości 1 grosza dotyczy tylko pierwszego i czwartego biletu kupionego przez SkyCash. Dodatkowo z promocji można skorzystać pod warunkiem, że bilet kosztuje maksymalnie 6,99 zł.

Przeczytajcie także: Play rozwija płatności w ciężar rachunku

Płatności doliczane w ciężar rachunku telefonicznego to nowość w SkyCash. W ten sposób można płacić nie tylko za przejazdy komunikacją miejską, ale także za postój w strefach płatnego parkowania w centrach miast. SkyCash płatności doliczane do rachunku za telefon oferuje klientom Orange i Play. Podobne usługi rozwija także konkurencyjna dla SkyCash firma moBiLET.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies