Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Czynsz też już można regulować za pomocą płatności powtarzalnej z karty. Usługę wdrożyła firma Blue Media

Nowe rozwiązanie dostępne jest w systemie e-kartoteka, wykorzystywanym przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe

Trójmiejska spółka Blue Media poinformowała o nowym wdrożeniu usługi ułatwiającej płatności za comiesięczne rachunki. Tym razem rozwiązanie znane z e-BOK-ów firm prywatnych, takich jak dostawcy prądu czy operatorzy telekomunikacyjni, trafiło do serwisu e-kartoteka, który jest wykorzystywany przez zarządców nieruchomości. Dzięki temu właściciele i najemcy mieszkań mogą regulować czynsze za pomocą tzw. płatności powtarzalnych z rachunku karty bankowej.

Przeczytajcie także: Nowa usługa od Kruka i Blue Media

Usługa polega na dodaniu karty debetowej lub kredytowej do serwisu e-kartoteka.pl. Odbywa się to za pomocą bezpiecznego rozwiązania dostarczanego przez Blue Media. Następnie należności z tytułu czynszu i funduszu remontowego, nawet te o zmiennej wartości, pobierane są automatycznie w odpowiednich terminach z rachunku powiązanej karty. Osoby, które chcą mieć większą kontrolę nad rachunkami, mogą skorzystać z opcji one-click. Wówczas otrzymają powiadomienie o płatności, które potwierdzą jednym kliknięciem. Standardowo realizacja pojedynczej płatności kosztuje 1 zł.

Przeczytajcie także: BNP Paribas będzie sadzić drzewa tlenowe

Płatności powtarzalne lub cykliczne z rachunku karty bankowej zyskują na popularności w Polsce w ostatnich latach m.in. dzięki takim serwisom jak Netflix czy Spotify, w których są one podstawowym sposobem regulowania należności za abonamenty. Firma Blue Media implementuje płatności powtarzalne w elektronicznych biurach obsługi różnych usługodawców. Przewagą tego rozwiązania np. nad poleceniem zapłaty, jest łatwość aktywacji – wystarczy wprowadzić dane karty.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies