Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jak zmieni się branża finansowa po 13 września? Odpowiedź podczas Cashless Breakfast

Cashless Breakfast poświęcony otwartej bankowości już 17 września w warszawskim Hotelu Bristol

Wielkimi krokami zbliża się 13 września 2019 r., gdy w życie wejdą przepisy PSD II wdrażające ideę otwartej bankowości. Chyba nie będzie już lepszej okazji, aby porozmawiać o tym, czy nowe regulacje mają szansę na urzeczywistnienie koncepcji open bankingu. Już 17 września w warszawskim Hotelu Bristol odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast, tym razem poświęcone właśnie otwartej bankowości.

Przeczytajcie także: Owarta bankowość w Meksyku wykorzystana przez Ubera

Mam nadzieję, że w trakcie najbliższego Cashless Breakfast zaproszeni eksperci oraz goście ocenią możliwości branży fintech w zakresie wykorzystania PSD II do budowy jej biznesu w kooperacji z bankami lub na bazie własnych produktów i usług. Liczę też na to, że uczestnicy wydarzenia znajdą odpowiedź na pytanie, jaki będzie praktyczny wpływ najnowszych przepisów na bieżącą działalność banków w Polsce. Poruszone będą też takie tematy, jak rola instytucji okołobankowych w realizacji idei otwartej bankowości oraz gotowość uczestników rynku do wdrożenia open bankingu w ocenie nadzoru finansowego.

Przeczytajcie także: KNF: silne uwierzytelnienie może wejść z opóźnieniem

Wśród zaproszonych ekspertów, którzy już potwierdzili swoją obecność na najbliższym Cashless Breakfast znaleźli się: Małgorzata Domagała i Tomasz Owczarek z Mastercarda, Krzysztof Grzeszczuk z Aliora, Krzysztof Korus z kancelarii dLK Legal, Michał Pierzgalski z KIR-u, Emil Radziszewski z KNF i Maciej Stępień z Braintri. Partnerami merytorycznymi wydarzenia są: Mastercard a także Alior, Braintri, KIR i Nest Bank.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies