Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Millennium: nowa aplikacja z Autopay dla wszystkich klientów w ciągu kilku dni

Aplikacja Millennium nowej generacji pojawiła się kilka tygodni temu, ale wciąż nie każdy może z niej korzystać

Bank Millennium poinformował na Twitterze, że jego aplikacja mobilna najnowszej generacji trafi do wszystkich klientów w ciągu kilku najbliższych dni. Wśród najciekawszych nowości znajdziecie w niej możliwość korzystania z funkcji Autopay. Millennium podał jednocześnie, że dotąd w tej usłudze za pośrednictwem jego apki zarejestrowało się ponad 2 tys. osób.

Przeczytajcie także: Autopay ruszyło na autostradzie A4

Millennium nową aplikację mobilną wdrożył kilka tygodni temu wraz z nowym internetowym serwisem transakcyjnym. Jednak jak dotąd z rozwiązań tych korzystać mogą tylko wybrane grupy klientów. Niedawno szefowa bankowości elektronicznej w Millennium Halina Karpińska zadeklarowała, że wszyscy używać ich będą mogli przed końcem bieżącego roku, ale w pierwszej kolejności udostępniana będzie bankowość mobilna.

Przeczytajcie także: Aplikacja Bacca zniknie wkrótce z rynku

Natomiast Autopay to usługa wdrożona przez trójmiejską spółkę Blue Media. Pozwala ona na podróż płatnymi odcinkami dróg w Polsce i płacenie za to zdalnie. Po zarejestrowaniu w aplikacji Autopay i powiązaniu z nią karty płatniczej system na bramkach automatycznie rozpoznaje numery rejestracyjne auta i podnosi szlabany a następnie pobiera płatność z rachunku karty. Autopay od roku działa na A1 a od kilku dni także na A4 między Krakowem a Katowicami. W ostatnich dniach aplikacja Autopay awansowała na pierwsze miejsce wśród aplikacji finansowych w Polsce w markecie App Store i na trzecią pozycję w Google Play.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies