Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa w aplikacji Getinu. Od dziś będzie można za jej pomocą kupić ubezpieczenie podróżne

Polisę dostarczaną przez TU Europa Getin będzie też sprzedawać przez serwis internetowy i telefoniczny

Getin wprowadza do swojej oferty ubezpieczenie podróżne o nazwie "Bezpieczna Wyprawa", dostarczane przez TU Europa. Klienci banku będą mogli kupić polisę za pośrednictwem contact center a także w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Biuro prasowe Getinu deklaruje, że cały proces zakupu ubezpieczenia trwać ma kilka minut. Nowy produkt będzie można nabyć już od dzisiaj.

Przeczytajcie także: Getin wyłącza aplikację na Windows

Nowa polisa od Getinu i TU Europa to pakiet obejmujący najczęściej występujące zdarzenia ubezpieczeniowe powstałe podczas podróży zagranicznej, takie jak: nagłe zachorowanie, nieszczęśliwy wypadek, utrata, zniszczenie lub uszkodzenie bagażu, roszczenia z tytułu odpowiedzialności cywilnej, opóźnienie bagażu lub lotu. Po zapłaceniu dodatkowej składki można rozszerzyć ochronę o ubezpieczenie sprzętu sportowego oraz koszty rezygnacji. Klienci Getinu do wyboru będą mieć trzy warianty ubezpieczenia: podstawowy, wygodny i komfortowy, z sumą ubezpieczenia kosztów leczenia od 100 do 700 tys. zł.

Getin obiecuje w informacji prasowej, że jego nowe ubezpieczenie zapewniać będzie ochronę w trakcie amatorskiego uprawiania sportów letnich i zimowych, zniżki dla rodzin oraz brak zwyżki składki ze względu na wiek. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży to ochrona 100 proc. poniesionych w związku z tym wydatków, a jedna polisa obejmuje wszystkie elementy wyjazdu np. nocleg i bilety. Dzienny koszt ubezpieczenia zaczyna się już od 5 zł.

Przeczytajcie także: Kredytówką od Getinu możecie płacić bez posiadania plastiku

Ubezpieczenia, w szczególności turystyczne i podróżne, to dziś standard w aplikacjach mobilnych, nie tylko bankowych. Oferują je m.in. mBank, Santander czy Millennium. Tego rodzaju polisy można też kupić w aplikacji np. SkyCash czy Play Ubezpieczenia. Są one także dostępne w bankomatach, np. sieci Planet Cash zarządzanej przez firmę IT Card.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies