Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
TU Europa chce być jak Play Ubezpieczenia. Też zaoferuje aplikację do polis na żądanie

To będzie druga aplikacja mobilna TU Europa, po wdrożonej w 2018 r. Screenity do ubezpieczania ekranów smartfonów

Jak pisze dziś Piotr Sobolewski w Polityce Insight, w IV kw. bieżącego roku Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa wprowadzi na rynek nową aplikację mobilną, do zakupu krótkoterminowych ubezpieczeń majątkowych. Za pomocą apki TU Europa umożliwi np. ubezpieczenie roweru czy aparatu fotograficznego na czas wycieczki. Rozwiązanie obejmie też m.in. coraz popularniejsze e-hulajnogi.

Przeczytajcie także: BNP Paribas umożliwi otwieranie rachunków przez aplikację

Aplikacja, nad którą pracuje TU Europa, to drugie takie rozwiązanie, jakie w ostatnim czasie pojawiło się na rynku. Przypomnę, że od niedawna funkcjonuje tu aplikacja Play Ubezpieczenia. Oferowana przez telekom przy współpracy z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi proponuje np. ubezpieczenia turystyczne czy też polisy chroniące torebki i bagaże.

W momencie debiutu na przełomie 2017 i 2018 roku w Play Ubezpieczenia można było znaleźć nawet kilkadziesiąt różnych produktów. Obecnie ich liczba została zredukowana do zaledwie kilku, a sama aplikacja nie jest rozwijana. Może to sugerować, że zapotrzebowanie na tego rodzaju oprogramowanie nie jest oszałamiające. Zobaczymy, jak poradzi sobie z tym problemem TU Europa.

Przeczytajcie także: Screenity to nowa apka od TU Europa

Aplikacja, nad którą aktualnie pracuje TU Europa, to druga apka mobilna tego ubezpieczyciela. W 2018 r. wprowadził on na rynek produkt o nazwie Screenity. Aplikacja pozwala na ubezpieczanie wyświetlaczy smartfonów. Jak donosi Polityka Insight, dotychczas za pomocą Screenity z usług TU Europa skorzystało kilka tysięcy klientów.

Źródło: Polityka Insight

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies