Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe polisy w Play Ubezpieczenia. Operator aplikacji będzie pomagać w diagnozie cukrzycy i astmy

Dwa kolejne produkty w markecie ubezpieczeniowym Playa przygotowano przy współpracy z InterRisk

Play Ubezpieczenia to mobilny market ubezpieczeniowy wprowadzony na rynek pod koniec ubiegłego roku przez operatora telefonii komórkowej Play. Za jego pośrednictwem w prosty sposób, korzystając jedynie z aplikacji na smartfonie, możecie kupić kilkadziesiąt różnych polis. Teraz do oferty wchodzą dwie kolejne, przygotowane przy współpracy z towarzystwem InterRisk.

Przeczytajcie także: BZ WBK też chce sprzedawać ubezpieczenia w aplikacji

Nowe produkty to polisy zdrowotne mające na celu pomóc w walce z chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak astma i cukrzyca. Asystent Astmy i Asystent Cukrzycy są już dostępne w aplikacji na urządzenia z Androidem, a w ciągu kilku dni trafią także do apki na smartfony z systemem iOS. Występują w dwóch wariantach cenowych różniących się nieco zakresem świadczeń. Wersja standard kosztuje 9,99 zł a premium 14,99 zł miesięcznie.

Jak mówią przedstawiciele InterRisk, w wersji standardowej ubezpieczony dostaje m.in. zwrot kosztów badań profilaktycznych, konsultację internisty, dwie konsultacje specjalisty diabetologa lub pulmunologa, zwrot kosztu zakupu leków w wysokości 200 zł rocznie oraz możliwość zdalnej konsultacji z lekarzem za pośrednictwem czatu, telefonu lub wideorozmowy. W wersji premium jest dodatkowa konsultacja z lekarzem specjalistą oraz zwrot kosztu zakupu sprzętu takiego jak glukometr i pikflometr w wysokości 300 zł. W wersji premium jest również wyższy, bo trzystuzłotowy limit zwrotu kosztu zakupu leków.

Przeczytajcie także: Bacca i Dipocket wprowadzają "Polisy i płatności"

Przedstawiciele operatora aplikacji Play Ubezpieczenia deklarują również dalsze prace rozwojowe nad swoim marketem ubezpieczeniowym. Jeszcze w tym miesiącu możliwość korzystania z aplikacji zyskają klienci Play prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Obecnie mogą za jej pośrednictwem kupować polisy tylko abonamentowi klienci indywidualni. W przyszłości dostęp do apki zyskają też klienci innych operatorów komórkowych. W kwietniu Play Ubezpieczenia mają być dostępne także za pośrednictwem strony www.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies