Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING wprowadza nowość do swojej aplikacji na Androida. Przytrzymajcie dłużej ikonę apki i zobaczcie co się stanie

Po aktualizacji aplikacji ING znajdziecie w niej funkcję nazywaną long click lub long press

W markecie Google Play umieszczona została aktualizacja aplikacji Moje ING mobile, która zawiera usługę wykorzystującą możliwości urządzeń z nowszymi wersjami systemu Android. Chodzi o funkcję zwaną long click lub long press. Dzięki niej po dłuższym przytrzymaniu ikony aplikacji zyskujecie dostęp do pewnych funkcji. W przypadku Moje ING mobile są to skróty do przelewów, historii transakcji, zdefiniowanego przez użytkownika tzw. szybkiego przelewu i generatora kodów Blik.

Przeczytajcie także: Wpłaty Blikiem już dostępne dla klientów BNP Paribas

Usługi wykorzystujące funkcję long click lub long press to w zasadzie standard w polskiej bankowości mobilnej. Rozwiązania tego rodzaju oferują już m.in. mBank, PKO BP, Santander czy T-Mobile Usługi Bankowe. Większość instytucji za pomocą tej innowacji umieszcza, podobnie jak ING, skróty do przelewów, historii transakcji i kodów Blik. Ale np. w apce IKO znajdziecie też link do wyszukiwarki bankomatów, w aplikacji Santandera – skrót do płatności HCE a w TMUB – do doładowania karty telefonicznej prepaid.

Przeczytajcie także: PSD II komplikuje przyszłość Soft POS-a

Natomiast aplikacja Moje ING mobile znana jest z niestandardowych rozwiązań. Przypomnę choćby specjalną klawiaturę, którą mogą zainstalować klienci ING. Dzięki niej mogą bez uruchamiania apki płacić przy pomocy Blika. Z kolei kilka tygodni temu Śląski jako pierwszy w Polsce zintegrował swoją aplikację z asystentem głosowym Google, dzięki czemu Moje ING mobile pozwala na korzystanie z pierwszych funkcji przy pomocy poleceń wydawanych głosem. Więcej na ten temat tutaj.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies