Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao zapowiada wdrożenie nowego serwisu transakcyjnego. Ma być najpóźniej w IV kw. tego roku

Natomiast jeszcze w tym tygodniu wszyscy klienci Pekao powinni zyskać dostęp do mobilnej autoryzacji

Dobra wiadomość dla klientów Pekao korzystających z internetowego serwisu transakcyjnego. Jeszcze w tym roku mają dostać nowy system, za pomocą którego będą mogli zarządzać swoimi rachunkami. Może to być dla nich ważne, gdyż obecny serwis ma już swoje lata. Duża część konkurencyjnych banków już dawno wdrożyła rozwiązania o wiele nowocześniejsze. Przedstawiciele władz Pekao zapowiedzieli podczas dzisiejszej konferencji prasowej, że nowe Pekao24 pojawi się w III kw. lub najpóźniej w IV kw. bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Pekao wprowadza aktywację rachunku przez PeoPay

Natomiast jeszcze w tym tygodniu wszyscy klienci Pekao będą mogli korzystać z mobilnej autoryzacji. O tym, że bank zaczął udostępniać to rozwiązanie parę dni temu wybranym klientom, mogliście przeczytać w serwisie Cashless w tekście, który znajdziecie tutaj. Aby korzystać z mobilnej autoryzacji, trzeba oczywiście zainstalować aplikację PeoPay.

Mobilna autoryzacja to rozwiązanie, które umożliwia potwierdzanie operacji zlecanych w internetowym serwisie transakcyjnym za pomocą apki mobilnej. Przez specjalistów uznawane jest za bezpieczniejsze niż standardowe hasła jednorazowe wysyłane w wiadomościach SMS. Mobilna autoryzacja staje się powoli standardem na polskim rynku. Jest już dostępna m.in. w mBanku, Santanderze, ING a od niedawna także w PKO.

Przeczytajcie także: Mobilna autoryzacja dla wybranych klientów Pekao

Natomiast władze Pekao podczas dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedziały wdrożenie jeszcze jednej nowości, a mianowicie możliwości zakładania i aktywacji rachunków przez nowych klientów wprost w aplikacji PeoPay. Innowacja jeszcze dziś ma być dostępna dla użytkowników smartfonów z systemem operacyjnym Android a najpóźniej w przyszłym tygodniu – także dla posiadaczy iPhone’ów. Więcej na ten temat tutaj.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies