Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Moneyback przy zakupie soczewek. Nowy partner w programie Visa Oferty

Jeśli do płatności w soczewkomacie użyjecie visy, otrzymacie zwrot na rachunek w wysokości 10 zł

Z dzisiejszego komunikatu prasowego wynika, że do programu Visa Oferty dołączył nowy partner – operator soczewkomatów. To urządzenia vendingowe umożliwiające zakup soczewek oraz akcesoriów do szkieł. Maszyny tego typu działają już w 39 lokalizacjach na terenie całej Polski a ich sieć jest sukcesywnie rozbudowywana. Operator automatów chwali się, że można w nich zakupić ok. 350 produktów wiodących marek na rynku.

Przeczytajcie także: Usługa cash to card wkrótce w Żabkach

W soczewkmatach można płacić wyłącznie kartą. Teraz, dzięki współpracy ich operatora z programem Visa Oferty jest ku temu kolejna zachęta, a więc moneyback w wysokości 10 zł. Żeby skorzystać ze zwrotu, trzeba zarejestrować się na stronie visaoferty.pl lub bezpośrednio poprzez aplikację mobilną, uzupełnić wymagane dane, wyświetlić ofertę firmy soczewkomaty.pl i zrobić zakupy w soczewkomacie płacąc dowolną kartą Visa. Cashback w wysokości 10 zł trafi na konto uczestnika programu w ciągu pięciu dni roboczych od chwili zakończenia transakcji.

Przeczytajcie także: Ostatnia szansa aby dodać firmę do Mapy Polskiego Fintechu

Visa Oferty to program lojalnościowy kierowany do posiadaczy kart z logo organizacji Visa. Na rynku jest obecny od kilku lat. Zarejestrowani w nim klienci otrzymują spersonalizowane oferty na produkty i usługi od współpracujących z programem sklepów. Przeglądanie i wybieranie ofert ułatwia aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies