Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Polski fintech zdobywa Stany Zjednoczone. uPaid otwiera biuro w Nowym Jorku

To drugie biuro regionalne spółki, po otwartym w 2017 r. oddziale w Sofii

Spółka uPaid poinformowała dzisiaj o otwarciu swojego drugiego zagranicznego biura. Po Sofii przyszła kolej na Nowy Jork. Rozwojem amerykańskiego oddziału fintechu pokieruje dotychczasowy szef rozwoju biznesu Tomasz Kupka, który dołączył do firmy trzy lata temu, a od października ubiegłego roku jest członkiem zarządu spółki.

Przeczytajcie także: Smorszczewski zainwestował w spółkę uPaid

Z komunikatu prasowego uPaid wynika, że aktualnie prowadzi projekty na 18 rynkach i na czterech kontynentach. 80 proc. przychodów spółki ma być generowanych przez działania m.in. w USA, Niemczech, Szwajcarii, Skandynawii, Bałkanach i Bliskim Wschodzie. uPaid przeprowadził wdrożenia rozwiązań płatniczych dla takich klientów jak Mastercard, Austriacard, UBS w Szwajcarii, CSOB na Słowacji czy Fidor Bank w Niemczech. Spółka jest aktualnie jednym z największych na świecie dostawców portfeli bankowych. Jako jedna z sześciu firm (jedyna z Polski) ma status platynowego partnera Mastercard.

Przeczytajcie także: uPiad wdrożył płatności HCE w Macedonii

– Dynamika współpracy z naszymi partnerami ze Stanów Zjednoczonych, prowadzone rozmowy z klientami z Ameryki Południowej i Środkowej skłoniły nas do kolejnego odważnego kroku w rozwoju firmy. Otwarcie biura w Nowym Jorku to dla nas z jednej strony ukłon w stronę naszych obecnych partnerów, z drugiej wielka szansa na nawiązanie cennych kontaktów i pozyskanie nowych klientów – mówi szef uPaid, Krzysztof Drzyzga.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: FINTECHY, UPAID

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies