Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Czy to będzie nowy trend w bankowości mobilnej? PKO śladem mBanku wprowadza do IKO zlecenia charytatywne

Klienci banku za ich pomocą mogą w łatwy sposób wspierać Fundację PKO

W marketach App Store i Google Play już znajdziecie albo wkrótce będziecie mogli znaleźć aktualizację aplikacji mobilnej IKO, która zawiera kilka nowości. Jedną z nich jest możliwość utworzenia zlecenia stałego na rzecz Fundacji PKO Banku Polskiego. Do wyboru są cztery inicjatywy, jakie można wspierać: bieg charytatywny PKO, bankową akcję honorowego krwiodawstwa, wsparcie projektów z obszaru edukacji oraz pomoc dla dzieci z placówek opiekuńczo wychowawczych. Użytkownicy IKO mogą też w łatwy sposób wspomagać wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego.

Przeczytajcie także: Rekord terminali podczas ostatniego Finału WOŚP

PKO nie jest pierwszym bankiem w Polsce, który wprowadza ułatwienia w przekazywaniu datków na cele charytatywne. Niedawno w serwisie Cashless mogliście przeczytać np. o mBanku, który wprowadził specjalne formatki w apce i serwisie internetowym dla osób zainteresowanych przekazywaniem datków dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydaje mi się, że to może być nowy trend w bankowości elektronicznej bo jak słyszę od bankowców coraz więcej ich klientów zainteresowanych jest wspieraniem różnych organizacji charytatywnych.

Przeczytajcie także: mBank wprowadza konto dla ofiarodawców WOŚP

Natomiast przy okazji ostatniej aktualizacji PKO wprowadził jeszcze parę innych drobnostek do aplikacji IKO. Jedną z nich jest np. opcja ochrony kodem PIN powiadomień na ekranie logowania. Ikonę powiadomień można od teraz także ukryć na ekranie logowania. PKO wprowadził również dodatkowe opcje zarządzania logowania do aplikacji przy pomocy odcisku palca.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies