Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank wprowadza do oferty nowe bezpłatne konta. Już od lutego

Rachunki będą dostępne zarówno dla nowych jak i obecnych klientów mBanku

Biuro prasowe mBanku poinformowało przed chwilą w komunikacie prasowym o zamiarze wprowadzenia przez bank od lutego bieżącego roku dwóch nowych rachunków osobistych. Będzie to eKonto osobiste dla dorosłych oraz eKonto możliwości dla młodych. Oba konta będą bezwarunkowo bezpłatne, z warunkowo bezpłatnymi kartami debetowymi oraz wypłatami z bankomatów.

Przeczytajcie także: Tak branża finansowa pomaga WOŚP

Jak wspomniałem, prowadzenie nowego eKonta będzie darmowe. Karta standardowo będzie kosztować 7 zł miesięcznie, ale opłaty będzie można łatwo uniknąć, poprzez wykonanie minimum jednej w miesiącu transakcji bezgotówkowej. Standardowa opłata za podjęcie gotówki z bankomatu będzie wynosić 1,30 zł, ale wypłaty w kwocie co najmniej 100 zł będą darmowe, podobnie jak pierwsze trzy wypłaty z bankomatów za granicą. Osoby młode, a więc w wieku poniżej 24 lat kartę otrzymają bezpłatnie bezwarunkowo.

W porównaniu z obecną ofertą nowa jest nieco atrakcyjniejsza. Przede wszystkim łatwiejszy do spełnienia jest warunek zwalniający z opłaty za kartę (nie pięć tylko jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu). Po drugie wypłaty gotówki w wysokości co najmniej 100 zł są bezpłatne ze wszystkich bankomatów w kraju a nie tylko tych wskazanych przez mBank. Wreszcie w nowej ofercie mBank proponuje trzy wypłaty gotówki z bankomatów zagranicznych bezpłatnie, na co posiadacze rachunków w obecnej oferty liczyć nie mogą.

Przeczytajcie także: Koniec projektu Orange Finanse

Biuro prasowe mBanku deklaruje, że w późniejszym terminie bank planuje dostosowanie cennika dla obecnych klientów posiadających inne rodzaje rachunków eKonto. Ci, którzy będą chcieli skorzystać z oferty nowego eKonta, w każdej chwili będą mogli przekształcić swój obecny rachunek. mBank wprowadza też nowe konta oszczędnościowe, na których będzie można odkładać końcówki transakcji kartowych i całość przekazywać na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies