Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Biometria w Credit Agricole. Bank umożliwił logowanie do aplikacji mobilnej za pomocą odcisku palca

W przyszłym roku ma zamiar zaoferować płatności Apple Pay i Google Pay

W najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej Credit Agricole na urządzenia z systemem operacyjnym Android oraz iOS znajdziecie wreszcie funkcję umożliwiającą logowanie za pomocą biometrii odcisku palca. To cecha, której aplikacji francuskiego banku wyraźnie brakowało. Większość instytucji na polskim rynku oferuje takie rozwiązanie już od dawna i jest ono tu standardem.

Przeczytajcie także: Apple Pay i Google Pay wkrótce dla klientów CA

Natomiast Credit Agricole był jednym z ostatnich banków na polskim rynku, który udostępnił klientom aplikację mobilną i stara się gonić konkurencję. Udaje mu się to chyba dość skutecznie, bo obecnie jego apka nie odbiega od innych tego typu programów. Wiosną tego roku trafiły do niej takie funkcje jak możliwość wykonywania przelewów ekspresowych czy płatności mobilne Blik. W markecie Google Play aplikacja jest oceniana wysoko – ma 4,2 gwiazdki.

Przeczytajcie także: Zmiany w cenniku Credit Agricole

Co ciekawe wdrożona dzisiaj nowość to nie koniec dobrych wieści dla klientów Credit Agricole. Z informacji uzyskanych w biurze prasowym banku wynika, że instytucja prowadzi już zaawansowane prace nad udostępnieniem płatności Apple Pay i Google Pay. Z obu rozwiązań klienci Credit Agricole będą mogli korzystać prawdopodobnie już w I kw. przyszłego roku. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies