Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut wprowadzi ofertę dla dzieci. Trwają prace nad nową aplikacją dla najmłodszych

Brytyjski fintech zaprasza rodziców z pociechami na konsultacje, podczas których przedstawi swoje pomysły na aplikację i zbierze opinie na ich temat

Revolut przygotowuje aplikację dla dzieci. Ma być wprowadzona na rynek w "nadchodzących miesiącach". Fintech ogłosił, że zaprasza rodziców wraz z pociechami na spotkanie, które odbędzie się 11 grudnia w jego siedzibie w Londynie. Ma na nim przedstawić projekt i liczy na opinie przyszłych użytkowników na temat oprawy graficznej aplikacji i karty oraz ich funkcji.

Przeczytajcie także: Tego nie wolno robić w aplikacji Revolut

Jak wiecie, aplikacja Revolut na razie przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych. W tym tekście opisałem, że brytyjski fintech zapobiega rejestrowaniu się niepełnoletnich użytkowników. Teraz, zamiast walczyć z próbami zakładania konta "na dowód babci", postanowił sięgnąć po nowych klientów.

Warto wspomnieć, że na przykład w Polsce w ostatnim czasie fiaskiem zakończyły się już dwa projekty usług finansowych skierowanych do najmłodszych czyli BeamUp i Haiz. Trzeci, Cashap właśnie wystartował, a jego pomysłodawcy oferują aplikację, która umożliwia zbieranie pieniędzy oraz kupowanie oferowanych przez partnerów operatora apki produktów.

Przeczytajcie także: Operator aplikacji Cashap pozyskał nowego inwestora

Natomiast w swojej historii Revolut zapowiadał już różne nowości na przykład płatności Apple Pay, z których użytkownicy do tej pory korzystać nie mogą. Z moich informacji wynika, że także usługi dla dzieci i młodzieży, to kwestia bardziej odległa niż mogłoby się wydawać po przeczytaniu anonsu na stronie internetowej fintechu. Jak się dowiaduję, znacznie wcześniej zostanie spełniona obietnica udostępnienia saloników lotniskowych użytkownikom kont z kartami Metal.

Fot. Revolut

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies