Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Już w styczniu Cashless Cities Evening enabled by Visa. Poznacie najbardziej bezgotówkowe miasta w Polsce

Ranking przygotowuje dr hab. Michał Polasik, profesor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Wielkimi krokami zbliża się drugi Cashless Evening. Tym razem poświęcony będzie rozwojowi płatności elektronicznych w polskich miastach. Cashless Cities Evening enabled by Visa odbędzie 10 stycznia przyszłego roku w Fortecy Kręglickich w Warszawie. Partnerem tytularnym wydarzenia została Visa. Natomiast tytuł partnera wspierającego projekt objęła spółka First Data Polska. Partnerem honorowym jest fundacja Polska Bezgotówkowa.

Przeczytajcie także: Spory spadek wydatków na parkowanie przez aplikacje mobilne

Kulminacyjnym punktem programu Cashless Cities Evening enabled by Visa będzie prezentacja rankingu najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce. To pierwsze tego typu opracowanie na polskim rynku. O pomoc w przygotowaniu zestawienia serwis Cashless zwrócił się do toruńskiego Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych CentroPolis. Nad całością merytorycznie czuwa dr hab. Michał Polasik, prof. UMK, prezes Technology For Mobile sp. z o.o. spin-off Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W trakcie Cashless Cities Evening Enabled by Visa przedstawione zostaną najciekawsze w Polsce przedsięwzięcia związane z rozwojem płatności elektronicznych w samorządach. Bariery z tym związane oraz korzyści płynące z zastępowania gotówki rozwiązaniami bezgotówkowymi omówią uczestnicy panelu dyskusyjnego. Po nim przedstawiciele samorządów – zwycięzców rankingu Cashless Cities odbiorą okolicznościowe statuetki. W części nieoficjalnej przewidziano kolację oraz sesję networkingową, którą uświetni muzyka na żywo.

Przeczytajcie także: Tramwaje Warszawskie postawiły na bezgotówkowe biletomaty

Cashless Cities Evening enabled by Visa to drugie wydarzenie z tego cyklu. Pierwsze odbyło się w czerwcu bieżącego roku i poświęcone było rozwojowi branży fintech w Polsce. W jego trakcie przedstawiono m.in. Mapę Polskiego Fintechu. Relację z pierwszego Cashless Evening możecie zobaczyć tutaj.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies